• Rekrutacja na STUDIA PODYPLOMOWE

  źródło: plocman.pl - 2016-09-16r.
   Rekrutacja na STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja na studia podyplomowe w Płocku

  Zajęcia odbywać się będą się w Zespole Szkół Centrum Edukacji

  w Płocku, ul.F.Kobylińskiego 25 (wejście od ulicy Łukasiewicza 12)

 • Lokal handlowy - róg Jachowicza i Bielskiej

  źródło: Artykuł sponsorowany - 2016-03-02r.
  Lokal handlowy - róg Jachowicza i Bielskiej

  Wynajmę lokal handlowy u zbiegu ulic Jachowicza i Bielskiej

  przy ul. Jachowicza 44.

 • Do wynajęcia

  źródło: Artykuł sponsorowany - 2015-12-01r.

  ,,Społem'' Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,Zgoda" w Płocku posiada do wynajęcia lokale użytkowe:

 • Benefis RYSZARDA WOLBACHA 40 lat na scenie

  źródło: plocman.pl - 2016-09-07r.
  Benefis RYSZARDA WOLBACHA 40 lat na scenie

  TEATR DRAMATYCZNY IM. J. SZANIAWSKIEGO W PŁOCKU

  07.10.2016r. godz.19:00

 • Ulica Sienkiewicza całkowicie zamknięta dla ruchu

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-30r.
  W związku z zawaleniem oficyny kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38 ze względów bezpieczeństwa o godz. 13.45 całkowicie zamknięto dla ruchu ulicę Sienkiewicza. Nie można przejeżdżać na odcinku od ul. 1 Maja do Bielskiej. Objazd wyznaczono Al. Jachowicza. Ulica będzie zamknięta do czasu zakończenia przeszukania gruzowiska. Artykuł Ulica Sienkiewicza całkowicie zamknięta dla ruchu pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Gdzie dowiesz się wszystkiego o dotacjach unijnych?

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-30r.
  Choć dotacje unijne cieszą się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców od wielu lat, to jednak dla wielu wciąż są sporą zagadką. Sprawdź, co powinieneś o nich wiedzieć i gdzie znajdziesz aktualne informacje o nich. O dotacje unijne mogą starać się zarówno osoby dopiero zamierzające prowadzić działalność gospodarczą, jak i te, które już ją prowadzą. Choć temat jest ... Artykuł Gdzie dowiesz się wszystkiego o dotacjach unijnych? pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Muzyczny Dzień Seniora w Sannikach

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-30r.
  1 października o godzinie 14.00 w sali koncertowej pałacu odbędzie się koncert z okazji Dnia Seniora połączony ze zwiedzaniem. Wystąpi młoda, utalentowana wokalistka Paulina Kapłon, a towarzyszyć jej będzie akompaniator Daniel Domański. Usłyszymy znane i lubiane piosenki z lat 70., 80. i 90. Koszt biletu 6 zł. (l.) Artykuł Muzyczny Dzień Seniora w Sannikach pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Z ostatniej chwili. Zawaliła się kamienica – aktualizacja

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-30r.
  Przy ulicy Sienkiewicza zawaliła się oficyna remontowanej kamienicy. Poszkodowanego z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala. Ze względów bezpieczeństwa ewakuowano mieszkańców sąsiednich budynków. Na miejscu jest inspektor nadzoru budowlanego. Rozpoczęło się przeszukiwanie gruzowiska, aby stwierdzić, czy nie ma innych ofiar, ale wszystko wskazuje na to, że z wyjątkiem mężczyzny nikomu nic się nie stało. Został wstrzymany ... Artykuł Z ostatniej chwili. Zawaliła się kamienica - aktualizacja pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Zawaliła się oficyna kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38 [ZDJĘCIA]

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-30r.
  Remontowana oficyna kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38 zawaliła się. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Do zdarzenia doszło około godz. 11. W tej chwili można powiedzieć o jednej osobie poszkodowanej. Ulica Kaczmarskiego jest całkowicie zablokowana. Na miejscu jest już także Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Nie wykluczone, że po oględzinach miejsca wypadku zostanie podjęta decyzja o ewakuacji ... Artykuł Zawaliła się oficyna kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38 [ZDJĘCIA] pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Zawaliła się oficyna kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38

  źródło: Urząd Miasta Płocka - 2016-09-30r.
  Zawaliła się oficyna kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38 Remontowana oficyna kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38 zawaliła się. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.
 • Z ostatniej chwili. Zawaliła się kamienica

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-30r.
  Przy ulicy Królewieckiej 11 zawaliła się kamienica. Poszkodowanego z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala. Szczegóły podamy wkrótce. Artykuł Z ostatniej chwili. Zawaliła się kamienica pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Ogłoszenie MZGM-TBS Sp.z o.o.

  źródło: Urząd Miasta Płocka - 2016-09-30r.
  Ogłoszenie MZGM-TBS Sp.z o.o. Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej-Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 13 A ogłasza aukcję ustną na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Płocku przy ulicy Polnej 7, oznaczonej w ewidencji gruntów: obręb 0008 Śródmieście - działka nr 110/2, o powierzchni 1 197 m2, zapisanej w KW nr PL1P/00069832/7.
 • Wypadek w centrum Płocka. Są utrudnienia w ruchu

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-30r.
  Dziś (piątek, 30 września) około godziny 5.40 doszło do zderzenia renaulta thalii i opla combo na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i 1 Maja. - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 58-letni płocczanin skręcał w lewo z ulicy 1 Maja w ulicę Sienkiewicza i wymusił pierwszeństwo 42-letniemu mieszkańcowi Warszawy, który jechał prosto ulicą Sienkiewicza w kierunku ulicy ... Artykuł Wypadek w centrum Płocka. Są utrudnienia w ruchu pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Wypadek w Miłodrożu. Pieszy trafił do szpitala

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-30r.
  W czwartek, 29 września około godziny 21.30 doszło do wypadku w miejscowości Miłodróż w gminie Stara Biała. - Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 38-letni pieszy będąc na przystanku KM, wyszedł zza autobusu wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy audi. W wyniku zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji, aby ... Artykuł Wypadek w Miłodrożu. Pieszy trafił do szpitala pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Nowa spółka i apel o nadzór zanieczyszczeń

  źródło: Urząd Miasta Płocka - 2016-09-29r.
  Nowa spółka i apel o nadzór zanieczyszczeń Apel do Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Środowiska, dotyczący objęcia specjalnym nadzorem przemysłowych zanieczyszczeń środowiska naturalnego to jedna z decyzji, którą płoccy radni podjęli na wtorkowej sesji Rady Miasta.
 • Z POS posłuchamy Nata Kinga Cole’a

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-29r.
  30 września Płocka Orkiestra Symfoniczna zaprasza na koncert piosenek z repertuaru Nata Kinga Cole’a. Wykona je zespół wokalny Affabre, a całość poprowadzi dyrygent Jan Walczyński. Affabre – The Chamber Singers to zespół wokalny śpiewający a cappella. Został założony w 1983 r. w Poznaniu. Jego członkowie są wychowankami dwóch znanych poznańskich chórów chłopięco-męskich S. Stuligrosza i ... Artykuł Z POS posłuchamy Nata Kinga Cole’a pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Bądź widoczny po zmroku

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-29r.
  Okres jesienno-zimowy pociąga za sobą szereg zagrożeń mających negatywny wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Między innymi to ograniczona widoczność spowodowana szybko zapadającym zmrokiem oraz występującymi coraz częściej opadami atmosferycznymi. Ograniczona widoczność ma szczególne znaczenie zwłaszcza pieszych i rowerzystów. - Duża liczba obserwowanych wykroczeń popełnianych przez pieszych i rowerzystów pokazuje, że nadal ignorowane są przepisy ... Artykuł Bądź widoczny po zmroku pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Włamanie do przedszkola przy ul. Gałczyńskiego

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-29r.
  Pomiędzy 22 a 29 września nieznani sprawcy włamali się do czekającego na remont budynku przedszkola przy ulicy Gałczyńskiego. Z pomieszczenia gospodarczego ukradli przewody elektryczne. Straty oszacowano na około 5 tysięcy złotych. Pomiędzy 27 a 28 września przy ulicy Kazimierza Wielkiego nieznani sprawcy ukradli z baku autobusu paliwo. Straty oszacowano na około 450 złotych. W ciągu ... Artykuł Włamanie do przedszkola przy ul. Gałczyńskiego pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna Ostatnia

Plan miasta

wyszukaj:


Panorama firm

Panorama Firm LogoKalendarz imprez

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie