• Rekrutacja na STUDIA PODYPLOMOWE

  źródło: plocman.pl - 2016-09-16r.
   Rekrutacja na STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja na studia podyplomowe w Płocku

  Zajęcia odbywać się będą się w Centrum Edukacji Grupa ORLEN

  w Płocku, al.F.Kobylińskiego 25

 • Lokal handlowy - róg Jachowicza i Bielskiej

  źródło: Artykuł sponsorowany - 2016-03-02r.
  Lokal handlowy - róg Jachowicza i Bielskiej

  Wynajmę lokal handlowy u zbiegu ulic Jachowicza i Bielskiej

  przy ul. Jachowicza 44.

 • Do wynajęcia

  źródło: Artykuł sponsorowany - 2015-12-01r.

  ,,Społem'' Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,Zgoda" w Płocku posiada do wynajęcia lokale użytkowe:

 • Benefis RYSZARDA WOLBACHA 40 lat na scenie

  źródło: plocman.pl - 2016-09-07r.
  Benefis RYSZARDA WOLBACHA 40 lat na scenie

  TEATR DRAMATYCZNY IM. J. SZANIAWSKIEGO W PŁOCKU

  07.10.2016r. godz.19:00

 • VII edycja Międzyprzedszkolnych Zawodów Sportowych pn. Bieg Przedszkolaka

  źródło: plocman.pl - 2016-09-21r.
  VII edycja Międzyprzedszkolnych Zawodów Sportowych pn. Bieg Przedszkolaka

  Miejskie Przedszkole nr 34 im Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół
  z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku serdecznie zaprasza najmłodszych sprinterów do wzięcia udziału w międzyprzedszkolnej imprezie sportowej pod nazwą „Bieg Przedszkolaka”. Zmagania sportowe odbędą się 28 września
  2016 r. o godzinie 10:00 na terenie leśnego ogrodu należącego do Filii Przedszkola, mieszczącej się przy ulicy Pocztowej 13.

 • Barcelona mocniejsza od Wisły [ZDJĘCIA]

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-25r.
  Szczypiorniści Orlen Wisły Płock przegrali na własnym parkiecie FC Barcelona Lassa w swoim pierwszym meczu Ligi Mistrzów w rozgrywkach 2016/2017. Do pierwszej połowy walczyli jak równy z równym (12-11) ale ostatecznie przegrali 23:28. Orlen Wisła Płock: Corrales, Wichary - Daszek 3, Duarte 1, Racotea, Wiśniewski 1, Ghionea 1, Rocha 1, Gębala T., Ivić 4, Tarabochia ... Artykuł Barcelona mocniejsza od Wisły [ZDJĘCIA] pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Czworo nowych przyjaciół

  źródło: Urząd Miasta Płocka - 2016-09-25r.
  Czworo nowych przyjaciół Po raz szesnasty Kapituła Statuetki „Jesteś Przyjacielem” uhonorowała ludzi, którzy społecznie działają na rzecz osób niepełnosprawnych, bez formalnego obowiązku, ale z potrzeby serca.
 • Kultura bez barier

  źródło: Urząd Miasta Płocka - 2016-09-25r.
  Kultura bez barier - Jak dobrze znowu zobaczyć się z państwem w Płocku – mówił prezydent Andrzej Nowakowski podczas otwarcia szóstej edycji Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych. – Gratuluję organizatorom inicjatywy, ale przede wszystkim wytrwałości w kontynuowaniu i wzbogacaniu formuły tego wyjątkowego wydarzenia.
 • Wielkie święto Jagiellonki [ZDJĘCIA, WIDEO]

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-24r.
  W piątkowe popołudnie w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełło odbyły się główne uroczystości związane z jubileuszem 110-lecia istnienia szkoły. Gratulacje przekazali przedstawiciele władz samorządowych województwa mazowieckiego. Marszałek Adam Struzik przekazał szkole medal „Zasłużony dla Mazowsza”. Najbardziej zasłużeni nauczyciele i pracownicy szkoły odznaczeni zostali medalami Pro Masovia. Z kolei prezydent miasta Płocka Andrzej Nowakowski przekazał ... Artykuł Wielkie święto Jagiellonki [ZDJĘCIA, WIDEO] pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Miej odwagę być mądrym - zaproszenie na konferencję

  źródło: Urząd Miasta Płocka - 2016-09-23r.
  Miej odwagę być mądrym - zaproszenie na konferencję Sapere aude. Jak uczyć (się) krytycznego myślenia - pod takim tytułem odbędzie się trzecia już konferencja zorganizowana przez MSCDN i Małachowiankę z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zapisy już trwają!
 • Rodzina repatriantów już w Płocku

  źródło: Urząd Miasta Płocka - 2016-09-23r.
  Rodzina repatriantów już w Płocku Marina, jej mąż Sergiej oraz synowie Kirił i Władysław już od dwóch dni przebywają w naszym mieście. Dziś w ratuszu powitał ich prezydent Andrzej Nowakowski.
 • Otwarcie wystawy Katarzyny Bąkowskiej-Roszkowskiej

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-23r.
  W Muzeum Mazowieckim odbył się wernisaż płockiej malarki Katarzyny Bąkowskiej-Roszkowskiej. Artystka przedstawiła prace z ostatnich kilku lat, np. cykl „Zagadki wody”. - To prace, które bardzo lubię, choć niektóre powstawały bardzo długo. Uwielbiam odkrywać nowe kolory, znajduję je w przyrodzie - mówiła podczas spotkania z publicznością. Malarkę przedstawiła zastępca dyrektora Muzeum Mazowieckiego, Krystyna Suchanecka podkreślając, ... Artykuł Otwarcie wystawy Katarzyny Bąkowskiej-Roszkowskiej pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Prezydent zawiadamia Prokuraturę

  źródło: Urząd Miasta Płocka - 2016-09-23r.
  Prezydent zawiadamia Prokuraturę W związku z zaistniałą sytuacją z przekroczeniem norm benzenu w Płocku w nocy 21/22 września Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski podjął decyzję o zawiadomieniu Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez PKN Orlen.
 • Michał w Bundestagu

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-23r.
  – Niezwykła była dla mnie możliwość poznania pierwszoligowych niemieckich polityków od tej nieoficjalnej, codziennej, ludzkiej strony, kiedy żartują, jedzą w poselskiej stołówce, jadą po mieście na rowerze. Zaskoczył mnie rozmiar budynków Bundestagu i organizacja jego pracy – mówi Michał Kędzierski, absolwent stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, Jagiellończyk, szef działu europejskiego i redaktor Portalu Spraw Zagranicznych. ... Artykuł Michał w Bundestagu pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Dziś Festiwal Dyni w Ogrodzie Jordanowskim

  źródło: Urząd Miasta Płocka - 2016-09-23r.
  Dziś Festiwal Dyni w Ogrodzie Jordanowskim Po raz trzeci odbedzie się Festiwal Dyni. Impreza już dziś w Ogrodzie Jordanowskim. Zapraszamy
 • Tragedia na krajowej „dziesiątce”. Zginęły dwie osoby

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-23r.
  W środę, 21 września po godzinie 2.00 na drodze krajowej nr 10 w Sierpcu doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego. W wypadku zginęły dwie osoby. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi w obszarze zabudowanym kierowca volkswagena golfa jadący w stronę Warszawy z bliżej nieokreślonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu, ... Artykuł Tragedia na krajowej „dziesiątce”. Zginęły dwie osoby pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Kontrole prędkości na płockich drogach. Sypnęły się mandaty

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-23r.
  Policjanci z płockiej drogówki prowadzili na terenie Płocka i powiatu płockiego działania „Bus - Prędkość”. - Działania „Bus - Prędkość” prowadzone były na terenie całego Mazowsza. W Płocku i powiecie płockim brało w nich udział łącznie 48 policjantów. Funkcjonariusze przez dwa dni - 16 i 22 września - prowadzili kontrole drogowe ze szczególnym zwróceniem uwagi ... Artykuł Kontrole prędkości na płockich drogach. Sypnęły się mandaty pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Wyjątkowe wsparcie dla dzieci z autyzmem

  źródło: Tygodnik Płocki - 2016-09-23r.
  Jest w Płocku miejsce, w którym pomoc mogą znaleźć dzieci z autyzmem. Specjalistów znajdziemy w Przedszkolu „Gucio”, mieszczącym się w Płocku przy ul. Żyznej 21a. Od stycznia 2016 r. prowadzony jest tutaj terapeutyczno-przedszkolny MC PROGRAM. To multidyscypilinarny projekt, wspierający dzieci z trudnościami w rozwoju, szczególnie z autyzmem i zaburzeniami pokrewnymi. – Prowadzimy terapię przyjazną dla ... Artykuł Wyjątkowe wsparcie dla dzieci z autyzmem pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna Ostatnia

Plan miasta

wyszukaj:


Panorama firm

Panorama Firm LogoKalendarz imprez

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie