Powrót Aktualności

 Leroy Merlin w Płocku

źródło: Artykuł sponsorowany
2013-11-08r.

Wiosną przyszłego roku otwiera się w Płocku sklep francuskiej sieci Leroy Merlin. W Polsce będzie to 44 sklep i należeć on będzie do jednych z większych w całej sieci (powierzchnia ponad 10 000 m2). Prace postępują zgodnie z planem i już dziś widać kilka charakterystycznych dla sieci biało-zielonych ścian.

Kierując się zasadą, że klient jest najważniejszy, firma przygotowała nie tylko doskonałą ofertę dla swoich klientów, ale również zadbała o to, aby każda osoba odwiedzająca sklep mogła bezproblemowo zaparkować swój samochód i zająć się spokojnie zakupami. W związku z tym, do dyspozycji klientów będzie udostępniony parking na ponad 500 aut. To imponujące zaplecze parkingowe wraz z szeroką i bogatą ofertą produktów będzie na pewno wyróżniać Leroy Merlin na tle pozostałych sklepów wielkopowierzchniowych w Płocku.
Nie tylko prace na budowie idą pełną parą, zamyka się również proces rekrutacji pracowników do nowo otwieranego sklepu. W Płocku zatrudnionych będzie 150 pracowników. Już ponad 80 Doradców Handlowych przygotowuje się do zawodu i szkoli swoje umiejętności według obowiązujących standardów Leroy Merlin.
Kolejnym etapem jest rekrutacja na stanowisko kasjer, która rozpoczyna się od połowy listopada. Osoby chętne do pracy na tym stanowisku zapraszamy do składania aplikacji rejestrując się na stronie internetowej Leroy Merlin.
Jednocześnie, wszystkie zainteresowane osoby nadal mogą składać swoje aplikacje zgodnie z powyższym.

Autor:

Edyta Pokrzywka

Kierownik Handlowy

Autor zdjęć: Robert Lipa

Drukuj

Plan miasta

wyszukaj:


Panorama firm

Panorama Firm LogoKalendarz imprez

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie