VII Puchar Europy w Karate Tradycyjnym 2016 Międzynarodowe Mecze w Kumite
źródło: plocman.pl
2016-05-27r.
28 maja 2016 r. godz. 15.00 (sobota)
Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś”
W VII Pucharze Europy w Karate Tradycyjnym 2016 rywalizować będą karatecy z Armenii, Czech, Litwy, Niemiec, Rosji, Rumunii, Serbii, Ukrainy i Polski. Po raz pierwszy w historii obok zawodników Światowej Federacji Karate Tradycyjnego (WTKF) wystartują w nim karatecy Światowej Federacji Fudokan (WFF).
Polskę reprezentować będą: Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Agnieszka Sajdutka (AKT w Rzeszowie), Damian Pawlik (KK Pruszków) i Damian Tomasik (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) – to zawodnicy, którzy zajęli najwyższe miejsca w klasyfikacji końcowej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2016.
Zawody rozgrywane są systemem pucharowym indywidualnym, odbywają się co dwa lata. Zawodnicy rywalizują w konkurencjach technicznych (kitei, kata) i w walce bezpośredniej.
Podczas Pucharu Europy w Dojo – Stara Wieś rozegrane zostaną również Międzynarodowe Mecze w Kumite: w kategorii seniorów pomiędzy przedstawicielami WWF, WTKF i Polski oraz juniorów: mecz Polska – Europa.
Zawodnicy VII Pucharu Europy w Karate Tradycyjnym 2016
Kobiety
1. Juste Baltrusaityte (Litwa)
2. Maria Depta (Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
3. Kathrin Hubatsch (Niemcy)
4. Tereza Kleiblova (Czechy)
5. Agnieszka Sajdutka (Polska, AKT w Rzeszowie)
6. Kristina Shevchenko (Ukraina)
7. Jelena Stanojevic (WFF, Serbia)
8. Camelia Valcenal (WFF, Rumunia)
Mężczyźni
1. Ohanyan Artsrun (WFF, Armenia)
2. Darius Balciunas (Litwa)
3. Gennadii Golubchikov (Rosja)
4. Narek Iskandaryan (Armenia)
5. Anatolii Kuzmenko (Ukraina)
6. Florin Muresan (WFF, Rumunia)
7. Damian Pawlik (Polska, KK Pruszków)
8. Vojtech Sliva (Czechy)
9. Damian Tomasik (Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
Zawodnicy Międzynarodowych Meczy w Kumite Seniorów
Światowa Federacja Fudokan: Ohanyan Artsrun (Armenia), Maric Dragoje (Serbia), Florin Muresan (Rumunia), Hadzi Strahinja Stojkovic (Serbia)
Europejska reprezentacja WTKF: Darius Balciunas (Litwa), Narek Iskandaryan (Armenia), Vladimir Pucha (Ukraina), Vojtech Sliva (Czechy)
Polska: Jan Kłębek (KKT Polkowice – Lubin), Dawid Rojowski (Kluczborski KK), Michał Sowa (MUKS Bytom), Maciej Szcząchor (KK Pruszków)
Zawodnicy Międzynarodowych Meczy w Kumite Juniorów
Europa: Mantas Cibulskis (Litwa), Martin Kacer (Czechy), Vitalii Petelchuk (Ukraina)
Polska (I i II): Stanisław Budecki (KK „44” Łódź), Kacper Dumieński (AKT Niepołomice), Adam Kańczukowski (KKT Polkowice – Lubin), Michał Kłosek (MUKS Bytom), Nikodem Ogoński (KKT w Częstochowie), Dawid Wnęk (AKT Niepołomice)
Program
28 maja (sobota)
godz. 10.00 – VII Puchar Europy w Karate Tradycyjnym 2016 – eliminacje
godz. 15.00 – VII Puchar Europy w Karate Tradycyjnym 2016 – finały
– Międzynarodowy Mecz w Kumite Seniorów: WWF – WTKF (europejska reprezentacja) – Polska
– Międzynarodowy Mecz w Kumite Juniorów: Polska – Europa
-- Polski Związek Karate Tradycyjnego ul. Sienkiewicza 85/87 90-057 Łódź tel. 42 632 97 59 tel./faks 42 632 85 79 e-mail: pzkt@karate.pl www.karate.pl
Polecamy
- Agregaty Płock
- Akumulatory Płock
- BHP - usługi
- Biuro Rachunkowe
- Domy Grabiny Zameczek
- Drony Płock
- Grawer - zegarmistrz
- Hotel Tumski
- Kamerzysta Płock
- LBN PróbMet
- Piekarnia, Sklep spożywczy
- PIWPOL
- Polskie Biuro Podróży Płock Sp. zo.o.
- Pozycjonowanie firm
- Pozycjonowanie stron
- Salon Zegarmistrzowski Ludomir Lewandowski
- Stylowe Meble Płock
- szkolenia.plock.pl
- wodawcenie.pl
- Wyceny, Rzeczoznawstwo