Powrót Aktualności

Kino za Rogiem zaprasza w lipcu na pokazy filmowe

źródło: Urząd Miasta Płocka
2020-06-29r.

Kino za Rogiem zaprasza w lipcu na pokazy filmowe Będą filmy muzyczne i taneczne oraz kilka ciekawych biografii. Ten wybór jest konsekwencją tęsknoty za tym, czego było nam mało w czasie pandemii: ruchu i ciekawych ludzi.

Kino za Rogiem zaczyna od dwóch komedii.

Pierwsza to Heavy Trip (Finlandia, Norwegia 2018, 90 min.) - komedia muzyczna o metalowym zespole Imapled Rektum (swoją drogą nazwa wieloznaczna), który mimo 10-letniego stażu nie wyszedł jeszcze poza mury sali prób, ale pewnego dnia kradną furgonetkę, porywają perkusistę ze szpitala psychiatrycznego i ruszają na festiwal. Film zdobył uznanie publiczności na Warszawski Festiwalu Filmowym.

Druga komedia to  Pan T. Marcina Krzyształowicza („Obława”, „Pani z przedszkola”) opowiada historię znanego polskiego pisarza (nawiązania do Leopolda Tyrmanda oczywiste choć niebezpieczne), który  mieszka w hotelu dla literatów, utrzymuje się z korepetycji dawanych pięknej maturzystce  i… planuje wysadzenie Pałacu Kultury i Nauki. 

Biograficzna, ale już bez konieczności doszukiwania się, kto jest kim, jest opowieść o życiu i upadku kontrowersyjnej łyżwiarki Tonyi Harding, w którą wcieliła się, fenomenalna Margot Robbie („Wilk z Wall Street”, „Dawno temu w Hollywood”). Kto pamięta rok 1994 i lubił łyżwiarstwo figurowe to zapewne zna historię łyżwiarki Nancy Kerrigan, która została zaatakowana przez żądną kariery, gorszą, a na pewno mniej elegancką i urodziwą Tonyę Harding.

Kolejna bohaterka to wspaniała i tragiczna wokalistka - Janis Joplin,  o której  krąży mnóstwo prawd, półprawd i mitów. Reżyserka Amy Berg opowiedziała od niej od kuchni, portretując wrażliwą dziewczynę pełną sprzeczności. O Garethcie Jonesie (1905–1935), jednym  z nielicznych obcokrajowców, którzy byli bezpośrednimi obserwatorami wielkiego głodu na Ukrainie (pochłonął od 3 do 6 milionów ofiar) pewnie niewielu z nas słyszała zanim filmu o nim nie zrobiła Agnieszka Holland. Film, choć historyczny, wpisał się w dyskurs na temat współczesnych fake newsów, podatności na partyjną propagandę czy uzależnienie dziennikarzy od władzy. Tygodnik POLITYKA uznał, że to jeden z najlepszych filmów w karierze polskiej reżyserki.


Program na lipiec 2020

1 lipca (środa)
godz. 18 - Heavy Trip (Finlandia, Norwegia 2018, 90 min.) - komedia muzyczna, reż. Juuso Laatio, Jukka Vidgren. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)


Turo ma 25 lat i mieszka w zapomnianej przez boga i ludzi wiosce na północy Finlandii. Jego jedyną rozrywką jest gra z kumplami w metalowym zespole Impaled Rektum, jednak choć robią próby od ponad dekady, jeszcze nigdy nie udało im się zagrać żadnego koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii… i członkowie zespołu podejmują decyzję - teraz albo nigdy. Kradną furgonetkę, porywają perkusistę ze szpitala psychiatrycznego i ruszają na festiwal. Zanim jednak dojdzie do pierwszego w ich życiu występu przed publicznością, czekają ich przygody z fińską policją, norweską armią i osławioną jednostką "Delta".
Przeurocza, zwariowana komedia z subkulturą metalową w roli głównej.
Nie tylko dla miłośników heavy metalu!

Nagrody
2018 - WFF:
- Konkurs Wolny Duch - Wyróżnienie - Jukka Vidgren, Juuso Laatio
- Nagroda Publiczności - Najlepszy film - Jukka Vidgren, Juuso Laatio


2 lipca (czwartek)
godz. 11 – Kino Młodego Widza: Chłopiec z burzy – film familijny (Australia 2019, 94 min.), reż.  Shawn Seet. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)

Mały Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone malutkie pelikany… Tak zaczyna się wzruszająca opowieść o przyjaźni chłopca z pelikanem zwanym Panem Percivalem. Wspólne zabawy, mozolna nauka latania, walka z kłusownikami zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem i jego ptasim przyjacielem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Po wielu latach Michael – już jako zamożny biznesmen - powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań, rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać dorastającej dziewczynie.


8 lipca (środa)
godz. 18 – Pan T. - komediodramat (Polska 2019, 101 min.), reż. Marcin Krzyształowicz. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)

Powstająca z powojennych ruin Warszawa roku 1953. Pan T., uznany pisarz, który mieszka w hotelu dla literatów, utrzymuje się z korepetycji dawanych pięknej maturzystce, z którą łączy go płomienny romans. Pewnego dnia do sąsiedniego mieszkania wprowadza się chłopak z prowincji, który marzy o karierze dziennikarza. Pan T. staje się dla niego mistrzem i nauczycielem. Życie głównego bohatera nabierze tempa, gdy władze zaczną podejrzewać go o niecne zamiary wysadzenia Pałacu Kultury i Nauki, ponętna uczennica zaszokuje go niespodziewanym wyznaniem, a Urząd Bezpieczeństwa zacznie śledzić każdy jego ruch.

Nagrody
2020 - Orły:
- Najlepsza scenografia - Beata Karaś, Magdalena Dipont, Robert Czesak
- Najlepsze kostiumy - Magdalena Biedrzycka
2019 - Złote Lwy - Nagrody Indywidualne - Najlepsza drugoplanowa rola męska - Sebastian Stankiewicz
2019 - Camerimage - Konkurs Filmów Polskich - Złota Żaba - Najlepszy film - Adam Bajerski, Marcin Krzyształowicz

9 lipca (czwartek)
godz. 11 – Kino Młodego Widza: Manu. Bądź sobą! – film animowany (Niemcy 2019, 85 min.), reż. Christian Haas. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)

Jerzyk Manu dorasta w kochającej rodzinie mew, wierząc, że on również jest mewą. Przy nauce latania i nurkowania stopniowo przekonuje się jednak, że należy do zupełnie innego gatunku ptaków… Odrzucony przez mewie stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu swojej prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka sympatyczne rodzeństwo jerzyków i zabawnego indyka, który marzy o lataniu. Wkrótce wszystkie ptasie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoło gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Jak się okaże, w różnorodności tkwi wielka siła.

9 lipca (czwartek)
godz. 18 - Można panikować - pokaz filmu oraz spotkanie organizowane przez Obóz dla Klimatu i Herstorię Płocka. Wstęp wolny (rejestracja na e-mail: kinozarogiem@pokis.pl)

„Można panikować” to przepełniony nostalgią portret 62-letniego fizyka atmosferycznego, prof. Szymona Malinowskiego. Profesor zajmuje się zjawiskami prowadzającymi do zmian klimatycznych i alarmuje o nadchodzącym zagrożeniu. Szymon, który przez całe życie zawodowe edukował innych, jest ukazany w momencie, kiedy musi poradzić sobie z osobistą tragedią, która skłania go do oceny dokonań życia.
Pewnego dnia, Jonathan L. Ramsey, amerykański autor filmów dokumentalnych mieszkający w Warszawie, zobaczył w telewizji prof. Malinowskiego, który wypowiadał się o zmianach klimatycznych. Profesor zainspirował Jonathana do zrealizowania filmu, który będzie opowiadaniem o niedawnej przeszłości, teraźniejszości i najbliższej przyszłości Polski z perspektywy konkretnego człowieka – naukowca, profesora fizyki zajmującego się klimatem. Rezultatem tej współpracy jest film „Można panikować”, który bierze udział w tegorocznym festiwalu Millennium Docs Against Gravity.

Po filmie zapraszamy na spotkanie z aktywistą z Obozu dla klimatu. Obóz dla Klimatu tworzy nieformalna grupa osób przekonanych, że głęboką przyczyną zmian klimatu jest systemowy wyzysk ludzi i przyrody.  Zachęcamy do udziału w spotkaniu wszystkie osoby, którym droga jest nasza planeta, mają ochotę działać, ale też każdą i każdego zainteresowanego tematem zmian klimatycznych. Nasz gość opowie wam o dotychczasowych inicjatywach Obozu dla Klimatu i zaprosi do wspólnych działań przeciwko wydobyciu, i spalaniu węgla brunatnego od 24 do 26 lipca 2020 r. w okręgu konińskim.

Chcesz aktywnie włączyć się w walkę ze zmianami klimatu- Chcesz współtworzyć ważne, ogólnopolskie działanie aktywistyczne pod koniec lipca tego roku- Bliskie są ci takie wartości jak wolność, równość i sprawiedliwość społeczna- To jest spotkanie dla ciebie.

11 lipca (sobota)
godz. 18 – Jestem najlepsza. Ja, Tonya – dramat (USA 2017, 114 min.), reż. Craig Gillespie. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)

Tonya Harding, córka toksycznej i chorobliwie ambitnej matki, jest amerykańską mistrzynią łyżwiarstwa figurowego i jedną z najważniejszych pretendentek do olimpijskich medali. Jej kariera staje pod znakiem zapytania za sprawą oskarżenia o napaść na koleżankę z reprezentacji, Nancy Kerrigan.

Nagrody
2018 - Oscar - Najlepsza aktorka drugoplanowa - Allison Janney
2018 - Złoty Glob - Najlepsza aktorka drugoplanowa - Allison Janney
2018 - BAFTA - Najlepsza aktorka drugoplanowa - Allison Janney
2018 - Critic's Choice:
- Najlepsza aktorka drugoplanowa - Allison Janney
- Najlepsza aktorka w komedii - Margot Robbie
2018 - Film Independent:
- Independent Spirit - Najlepsza aktorka drugoplanowa - Allison Janney
- Independent Spirit - Najlepszy montaż - Tatiana S. Riegel
2018 - Amerykańska Gildia Aktorów Filmowych - Najlepsza aktorka w roli drugoplanowej - Allison Janney
2017 - Tornot, MFF - Nagroda Publiczności - Drugie miejsce - Craig Gillespie

15 lipca (środa)
godz. 18 – Janis – film dokumentalny (USA 2015, 99 min.), reż. Amy Berg. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)

"Janis" to szczery, emocjonalny i przemyślany film, może nawet bardziej o Joplin jako o człowieku niż legendzie. Sięgając do prywatnych zapisków artystki, wydobywając z rodzinnych archiwów fotografie, nagrania, a przede wszystkim listy, Berg powraca do teksańskiego dzieciństwa Janis Joplin, naznaczonego bolesnym odrzuceniem i poczuciem niedopasowania do otoczenia. Przywołuje też czasy rozkwitu kariery piosenkarki w San Francisco, trudne początki, skomplikowane relacje z zespołem, atmosferę Woodstock i pierwsze miłości. Na scenę wkraczają dawni koledzy muzycy, ludzie z branży, przyjaciele, kochankowie. To oni tworzą wizerunek Joplin: równie utalentowanej co niepewnej siebie gwiazdy, która w gruncie rzeczy nigdy nie przestała być dziewczyną z Teksasu.

16 lipca (czwartek)
godz. 11 – Kino Młodego Widza: Za niebieskimi drzwiami – film fantasy (Polska 2016, 93 min.), reż. Mariusz Palej. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)

Ekranizacja bestsellerowej powieści Marcina Szczygielskiego. Niezwykła przygoda 11-letniego Łukasza rozpoczyna się, gdy chłopiec po wypadku samochodowym trafia pod opiekę ciotki, do pensjonatu nad morzem. Tam odkrywa, że niebieskie drzwi jego pokoju stanowią przejście do innej rzeczywistości. "Za niebieskimi drzwiami" to pełna magii i zjawiskowych efektów specjalnych historia o sile miłości, która potrafi obudzić do życia.

Nagrody
2017 - ALE KINO - Wędrujące Koziołeczki - Grand Prix - Mariusz Palej
2017 - OFF CAMERA - Nagroda Specjalna - Nagroda Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych (KIPA) - wyróżnienie specjalne - Mariusz Palej
2016 - ALE KINO - Nagroda Specjalna - Ale Debiut! Nagroda PKO Banku Polskiego - Mariusz Palej

22 lipca (środa)
godz. 18 – Obywatel Jones – film fab. (Polska, Ukraina, Wielka Brytania 2019, 113 min.), reż. Agnieszka Holland. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)

Młody dziennikarz Gareth Jones, który zyskał sławę, pisząc artykuł o swoim spotkaniu z Adolfem Hitlerem zaraz po przejęciu przez niego władzy w 1933 roku, przymierza się do kolejnego wielkiego tematu – gwałtownej modernizacji Związku Radzieckiego. Chcąc gruntownie zbadać sprawę, reporter decyduje się na podróż do Moskwy, aby przeprowadzić wywiad ze Stalinem. Na miejscu odkrywa, że prawda o stalinowskim reżimie jest brutalnie tłumiona przez sowieckich cenzorów. Słysząc zatrważające plotki na temat wielkiej klęski głodowej w ZSRR, Jones udaje się w samotną podróż przez Ukrainę, gdzie staje się naocznym świadkiem tragedii Hołodomoru.

Nagrody
2019 - FPFF, Gdynia:
- Złote Lwy - Najlepszy film - Agnieszka Holland
- Najlepsza scenografia - Grzegorz Piątkowski
- Nagroda Specjalna - Złoty Kangur - nagroda australijskich dystrybutorów filmowych - Agnieszka Holland

23 lipca (czwartek)
godz. 11 – Kino Młodego Widza: Corgi. Psiak królowej – film animowany (Belgia 2019, 81 min.), reż. Vincent Kesteloot, Ben Stassen. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek królowej Elżbiety. Mieszka w Pałacu Buckingham i pławi się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgno¬wana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek pewnej intrygi Rex trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma¬dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika chleb jadły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

25 lipca (sobota)

godz. 18 – Zabójczy Jacques – komedia (Belgia, Francja 2016, 95 min.), reż. Pascal Chaumeil. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)

Jacques mieszka w miasteczku, w którym niedawno zamknięto dużą fabrykę. W efekcie niemal wszyscy mieszkańcy, w tym Jacques, stracili źródło utrzymania. Jego dziewczyna przestaje wytrzymywać życie w niedostatku, długi z dnia na dzień rosną… Sytuacja wydaje się beznadziejna, więc kiedy Jacques otrzymuje zlecenie zabójstwa żony gangstera, przyjmuje je - mimo moralnych oporów. Ta sprawa będzie początkiem jego nowego życia…

29 lipca (środa)

godz. 18 – Młodość Astrid – film biograficzny (Dania, Szwecja 2018, 118 min.), reż. Pernille Fischer Christensen. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)

Znamy ją jako starszą panią, która napisała fenomenalne (choćby "Dzieci z Bullerbyn" czy "Pippi Pończoszanka") książki dla dzieci. Taką też Astrid poznajemy w pierwszych scenach filmu, gdy odbiera życzenia urodzinowe, przesłane przez dzieci z całego kraju. Pisarka cofa się pamięcią do lat młodości - gdy za zgodą rodziców zaczęła pracować w lokalnej gazecie, a przy okazji uwikłała się w romans z wiele od niej starszym przełożonym. "Młodość Astrid" to jednak nie tylko biografia popularnej pisarki, to przede wszystkim poruszająca i piękna opowieść o losie niezależnej kobiety, która chce żyć na własnych warunkach i mieć możliwość rozwijania swojego niebywałego talentu literackiego.

30 lipca (czwartek)
godz. 11 – Kino Młodego Widza – Playmobil. Film – film animowany (Francja, Kanada, USA 2019, 94 min.), reż. Lino DiSalvo. Bilet: 8 zł (zwykły), 5 zł (ulgowy)

Charlie wciąż zadręcza siostrę Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL, jednak dziewczyna traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL. A to nie koniec kłopotów! Kiedy podstępny Cesarz Maximus zleca porwanie Charlie’ego, Marla rusza bratu na ratunek. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od kowbojów, przez walecznych wikingów, aż po rozśpiewaną Wróżkę Chrzestną. Marla odkryje zaś, że aby uratować Charlie’ego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni.

op. K. Kozłowski, źródło: POKiS, Kino za Rogiem

zobacz więcej DrukujNove  Kino  Przedwiośnie  zaprasza

  • repertuar
  • aktualności
rezerwacja

Kalendarz imprez

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie

Advertisement
SocialBOX PÓŁ ŻARTEM CAŁKIEM SERIO

Region

Wybory 2020. I po kampanii w Płocku. Prezydenta, premiera nie było tu ani razu. Za to PiS zaprosił wiceministra https://t.co/LZCx6b9ZGF
Płocka mediateka prawie jak u Hitchcocka. Możesz tam sobie pograć na puzonie, Dobre miejsce na wakacje i nie tylko… https://t.co/PO5ivny3hi
Tragedia na Piłsudskiego w Płocku, mężczyzna wpadł pod koła autobusu, kierowca tego nie zauważył, pojechał dalej https://t.co/2saXZ6AGv6
24-latek pod wpływem alkoholu spowodował śmiertelny wypadek. Spędzi trzy miesiące w areszcie https://t.co/RMbBfU1EO8
Orlen przejmie Lotos i go ogołoci https://t.co/Biz4yFh2AR
Wybory 2020. Na płockiej starówce jednym głosem: Chcemy prezydenta, a nie długopis [FOTO] https://t.co/wJaTJoqIQK
Gazeta Wyborcza Płock 10 godzin(y) temu
Odpowiedz sobie na te pytania, jeszcze zanim oddasz głos. Apel w sprawie wyborów prezydenckich 2020 https://t.co/9c4oPOtTYS
Gazeta Wyborcza Płock 11 godzin(y) temu
Wybory 2020. Dopóki jest jedna osoba, która się waha, odpuszczać nie wolno. O wyniku zdecydować może kilka głosów https://t.co/cspAo8bort
Gazeta Wyborcza Płock 12 godzin(y) temu
Słupno znów idzie na rekord. Nersowie z Cekanowa: Sami musimy sobie wybrać tego prezydenta. Głosujemy dla naszych d… https://t.co/jd4T1ik03L
Samorząd Mazowsza pomoże finansowo branży turystycznej. I promuje Mazowsze wśród turystów https://t.co/hsm38Fo2yx
Kierowcy, bądźcie uważni. Zderzenie dwóch aut w Dobrosielicach pod Drobinem https://t.co/79ag7h1yn5
Wybory 2020. Trzaskowski w Raciążu: Ataki w tv publicznej powodują, że cały czas jesteśmy na siebie napuszczani [FO… https://t.co/pbnyWmk1ky
Orlen Wisła II zacznie sezon I ligi u siebie z AZS AWF Biała Podlaska. Derby Płocka w październiku https://t.co/BaSywKpUxD
Zaginęła 15-letnia Natalia Krakiewicz. Policja prosi o pomoc w jej odszukaniu https://t.co/RethNQAL1p
Z policji. Na ulicy Dworcowej w Płocku audi potrąciło pieszą na pasach https://t.co/G1cnY0gPGc

Sport

Istanbul - one of my favourite sporting cities in the world. Multi-sport clubs that are the institutions. Yet "the… https://t.co/RZhuuKPMqa
RT @Marcin_Dobosz: Jeśli myśleliście, że w @SerieA nie pojawi się już w tym sezonie kolejny Polak, to... Jutro w @przeglad niesamowita hist…
PZPN 35 minut(y) temu
RT @LaczyNasPilka: 🗓 #OnThisDay 3⃣8⃣ lat temu reprezentacja Polski wywalczyła trzecie miejsce na MŚ! 💪🇵🇱 Po niezwykle emocjonującym spotka…
Idealny na te czasy 👌🏻 https://t.co/eN988uUfgd
@wilkowicz @RafalStec Albo wzrost.
2 transfer, jak tu zamieszać? Po głowie chodzi Son i Auba out... #FPL @fplpoland @AthleticCoachPL https://t.co/0RUtXcJ8a5
Kacper Bieszczad - pierwszy bramkarz projektu LAMO. Rocznik 2002. Dzisiaj debiut w ESA👏🏻👏🏻🇵🇱⚽️
Tomasz Ćwiąkała 2 godzin(y) temu
Przyjąłem właśnie powtórkę i te ostatnie derby Barcelony to idealny przykład meczu, przy którym czujesz, jak życie przecieka przez palce. 😴
RT @mateuszzelazny: Słyszeliśmy m. in. w Canal+, że jest super. A skoro jest super, to jest też czas na pisanie pism przedsądowych i strasz…
Tomasz Ćwiąkała 3 godzin(y) temu
RT @Marciniak_k: Zaczynamy piłkarski weekend, do poniedziałku mamy dla was: - 8 meczów Ekstraklasy - 10 meczów Premier League - 6 meczów L…
RT @sportschau: ⚽ Schalkes Sportvorstand Jochen Schneider kann sich vorstellen, dass bei einer Rückkehr von Fans in die Fußball-Stadien ein…
RT @UEFAcom_de: 🗓 #FlashbackFriday: 🔥 Hat-trick @Mario_Gomez 2011 vs. Napoli. ⚽⚽⚽ #HBD | #UCL | @FCBayern | @FCBayernUS https://t.co/L57Q…
RT @UEFAcom_de: 🔙 in 1997 @BVB: "Ricken... Lupfen jetzt...JAAAAA!" 🙌🎉🏆 #HappyBirthday | #LarsRicken | #UCL | @BlackYellow https://t.co/8Cx…

Kraj

Dzisiejszy wieczór: relaks, komfort, spokój, kraina łagodności, pamiętajcie o ogrodach i takie tam
Jarosław Kuźniar 13 minut(y) temu
RT @Wimbledon: Brilliance in abundance 👏 Travel back to 1989 for a @TheBorisBecker vs Ivan Lendl semi-final match-up for the ages 👇 #Wimb…
Jarosław Kuźniar 13 minut(y) temu
RT @d_olczykowski: Nie brak opinii, że pracownicy tvp walczą o wszystko. https://t.co/HsiwXXXNeO
Jarosław Kuźniar 14 minut(y) temu
RT @PrzemekPozowski: Nowy plakat #giro ♥️ https://t.co/CKhE7g1JsT
Jarosław Kuźniar 14 minut(y) temu
Ja kto brzmi u #tacohemingway ‚Jaki kraj Twój? Ten popier*’. Dowód zostawił nawet minister kultury 🤦🏻‍♂️ https://t.co/lerIUivFbw
Konrad Piasecki 21 minut(y) temu
Z cyklu „gejmczendżery na ostatniej prostej”, to to badanie wyglada sensacyjnie. Rządowy CBOS prognozujący zwycięst… https://t.co/6d1sHeUx2n
Konrad Piasecki 24 minut(y) temu
Z cyklu „gejmczendżery na ostatniej prostej”, to to badanie wyglada sensacyjnie. Rządowy CBOS prognozujący zwycięst… https://t.co/jzjdxFOKh1
Tygodnik WPROST 27 minut(y) temu
#Orędzie marszałka Senatu. „W tę niedzielę staniemy oko w oko z historią. To nie będą zwykłe wybory” https://t.co/gCEYJiGCgI
Radio ZET 27 minut(y) temu
.@trzaskowski_ : już w poniedziałek może być tak, że obudzimy się w Polsce, która jest uśmiechnięta, europejska i t… https://t.co/t7Cx6su2Zb
RT @SawczakBeata: Bardzo proszę @bweglarczyk o RT.Pilne ! Kochani błagam.. Ma 3,5 roku, jest w ciąży i ma 1 dzień by uratować się przed r…
Politico: "kampania w Polsce kończy się nutą antysemicką" https://t.co/oodu9pXSMI
Radio ZET 29 minut(y) temu
.@AndrzejDuda : na pewno nie będę nakłaniał swojego sztabu do protestów wyborczych; przyjmę z pokorą werdykt wydany… https://t.co/0TxeuRboDx
Samuel Pereira 32 minut(y) temu
RT @AlinaPetrowaW: Czy Nysa należy do posła Zambaczyńskiego? Niesamowita postawa.
Tja. Polska to jedyna dyktatura na świecie w której prześladowani są zwolennicy rządzących https://t.co/eKzRv5E6Vi
Tygodnik WPROST 32 minut(y) temu
Gliński udostępnił mem z Trzaskowskim i Tuskiem. „Minister patokultury” https://t.co/0DF7yOGaBv

Rozrywka

Według nowych zmian podczas drugiej tury wyborów prezydenckich pierwszeństwo w głosowaniu będą mieć osoby niepełnos… https://t.co/cM4wpgF8PJ
Lady Gaga została ambasadorką nowego zapachu Valentino "Voce Vita". "Lady Gaga oznacza wolność, czyste serce. Jej… https://t.co/FRGlWzHunM
.@Anitta o nadchodzącym albumie: "Ten album jest niesamowity. Myślę, że to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobi… https://t.co/VRTwhFzAf7
Amazon wysyła do swoich pracowników wiadomości e-mail z prośbą o usunięcie aplikacji TikTok ze wszystkich urządzeń… https://t.co/0GL9rsijnU
.@Anitta dla magazynu V https://t.co/DsRBx17LIU
Hirek Wrona godzinę temu
#bluesgroove #colemanhawkins & #timygrimes & #raybryant Z pewnością nie jest to największa płyta Hawkinsa… https://t.co/ZZJzdlmssp
Zbigniew Hołdys godzinę temu
Pamiętajcie, że cisza wyborcza nie obejmuje Waszych myśli o uczciwej, barwnej Polsce, bez hejtu, szczucia jednych n… https://t.co/7kpGa9oMd5
Dawid Kwiatkowski 2 godzin(y) temu
Stylistyka całkiem inna niż to co planuje wydawać już za chwile solowo, ale lubię ten wesoły klimat Cleo, a piosenk… https://t.co/cPxXxtSpJ2
Dawid Kwiatkowski 2 godzin(y) temu
Teledysk i piosenka w przeciągu 2 tygodni 🤟🏼
Dawid Kwiatkowski 2 godzin(y) temu
Nasz singiel z Cleo rozpieprzy. Im sure!
"ME!" od @taylorswift13 i @brendonurie pokrywa się PLATYNĄ w Wielkiej Brytanii https://t.co/lXc2eIBUGe
.@KatyPerry powiedziała Capital FM, że pojawi się teledysk do piosenki #Smile https://t.co/WbaXJF8WlI
Szeryf hrabstwa Ventura powiedział, że ciało Naya Rivera może nigdy nie zostać znalezione https://t.co/uXrlHXJ1r9
RT @PolskaHalsey: Halsey w sesji promocyjnej lodów Magnum 🍓 https://t.co/VzGoNskber
Do końca głosowania zostały 3 dni https://t.co/d6mWvWXsWb