Raport z wypożyczeń: Jesień dobiega końca

źródło: Wisła Płock
2017-11-21r.

Raport z wypożyczeń: Jesień dobiega końca Jak w klubach z niższych lig radzili sobie wypożyczeni Nafciarze?

Fot. Kamila Matusiak / widzew.com W przyszły weekend ostatnie ligowe spotkania w 2017 roku rozegrają drużyny kilku wypożycznych Nafciarzy: Dawida Kieplina, Dominika Kuna, Patryka Szczepańskiego, Klaudiusza Kurka, Wojciecha Mazurowskiego oraz Piotra Stępniaka.   Pierwszligowa Pogoń Siedlce zremisowała z GKS-em Katowice 1:1, ale udziału w osiągnięciu tego rezultatu nie miał ani Kieplin ani Kun. W najbliższej kolejce siedlczanie zmierzą się z Odrą Opole i mamy nadzieję, że nasi zawodnicy dostaną szansę sprawdzenia się na tle aktualnego lidera I ligi.    Występująca w grupie drugiej III ligi Kotwica Kołobrzeg również podzieliła się punktami, tyle, że z Lechem II Poznań, a Patryk Szczepański przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. Kotwica walcząca o utrzymanie miejsca na najniższym stopniu podium na koniec rundy zagra ze znajdującym się tuż nad strefą spadkową GKS-em Przodkowo.   Lech Rypin Klaudiusza Kurka (90. minut) i Wojciecha Mazurowskiego (9. minut) dopiero co wygrał z Wisłą Nowe 3:1, a Lider Włocławek Piotra Stępniaka (nie zagrał) uległ Polonii Bydgoszcz 2:3. W ostatniej jesiennej serii gier Lech podjmie Polonię, a Lider drużynę Start Warlubie.   Miniony weekend dla kilku graczy wypożyczonych z Wisły Płock, a konkretnie dla tych reprezentujących kluby grupy pierwszej III ligi, był ostatnim meczowym w 2017. ŁKS 1926 Łomża Michała Sadowskiego (45. minut) przegrał z Legią II Warszawa 1:2, Pelikan Łowicz Grzegorza Wawrzyńskiego (90. minut) pokonał 1:0 Huragan Morąg, Świt Nowy Dwór Mazowiecki Krystiana Pomorskiego (nie zagrał) doznał porażki z mistrzem jesieni Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:4, a sklasyfikowany na drugiej lokacie Widzew Łódź Adama Radwańskiego (90. minut) bezbramkowo zremisował z Sokołem Ostróda.   I LIGA  Dawid Kieplin (Pogoń Siedlce) - nie zagrał w meczu z GKS-em Katowice (1:1) Dominik Kun (Pogoń Siedlce) - nie zagrał w meczu z GKS-em Katowice (1:1)   III LIGA Michał Sadowski (ŁKS 1926 Łomża) - 45. minut w meczu z Legią II Warszawa (1:2) Patryk Szczepański (Kotwica Kołobrzeg) - 90. minut w meczu z Lechem II Poznań (1:1) Grzegorz Wawrzyński (Pelikan Łowicz) - 90. minut w meczu z Huraganem Morąg (1:0) Krystian Pomorski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) - nie zagrał w meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki (1:4) Adam Radwański (Widzew Łódź) - 90. minut w meczu z Sokołem Ostróda (0:0)    IV LIGA Klaudiusz Kurek (Lech Rypin) - 90. minut w meczu z Wisłą Nowe (3:1) Wojciech Mazurowski (Lech Rypin) - 9. minut w meczu z Wisłą Nowe (3:1) Piotr Stępniak (Lider Włocławek) - nie zagrał w meczu z Polonią Bydgoszcz (2:3)