Raport z wypożyczeń: bramki Łukowskiego i Lebedyńskiego

źródło: Wisła Płock
2017-04-24r.

Raport z wypożyczeń: bramki Łukowskiego i Lebedyńskiego W weekend swoje mecze rozegrali zawodnicy wypożyczeni do innych klubów

Na boiskach w całej Polsce swoje mecze rozgrywali piłkarze wypożyczeni z Wisły Płock do innych klubów. Kolejną bramkę dla swojej drużyny zdobył Jakub Łukowski. Bramkę zdobył także Mikołaj Lebedyński. Jak spisała się reszta Nafciarzy?     W Nice 1. Lidze znowu punkty zgubił GKS Katowice. Zespół Mikołaja Lebedyńskiego zremisował na wyjeździe 3:3 ze Stalą Mielec. Inna sprawa, że od 20. minuty goście grali w  dziesiątkę. Napastnik wszedł na boisko w 80. minucie i kilka chwil później strzelił bramkę na wagę remisu. W barwach gopodarzy zaraz po bramce Mikołaja na plac wszedł Przemysław Lech. Świetną dyspozycję podtrzymuje Jakub Łukowski. Skrzydłowy zdobył czwartego gola w czterech ostatnich meczach i dołożył tym samym sporą cegiełkę do zwycięstwa 3:1 Olimpii Grudziądz nad Zagłębiem Sosnowiec.  W III lidze walki o awans nie odpuszcza Widzew Łódź, który pokonał 2:1 ŁKS Łomża. Przeciwko sobie zagrali Adam Radwański i Michał Sadowski. Po raz szósty z rzędu swojego meczu nie wygrał Pelikan Łowicz. Drużyna Grzegorza Wawrzyńkiego i Eryka Padzika zremisowała 1:1 z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Pierwszy z nich rozegrał pełne 90 minut, zaś drugi nie pojawił się na murawie. Sokół Ostróda gładko ograł rezerwy Jagiellonii Białystok 3:0, a godzinę gry dopisał do swojego konta Damian Szczepański. Po pełnym spotkaniu w barwach Świtu Nowy Dwór Mazowiecki tradycyjnie zaliczyli Dawid Jabłoński oraz Krystian Pomorski. Patryk Szczepański został zmieniony w 65. minucie. Świt zwyciężył 3:1 z Huraganem Wołomin.   Nice 1. liga: GKS Katowice: Mikołaj Lebedyński (11 minut i bramka ze Stalą Mielec). Olimpia Grudziądz: Jakub Łukowski (90 minut i bramka z Zagłębiem Sosnowiec). Stal Mielec: Przemysław Lech (7 minut z GKS-em Katowice).   III liga, grupa I: ŁKS 1926 Łomża: Michał Sadowski (78 minut z Widzewem Łódź). Pelikan Łowicz: Eryk Padzik (nie zagrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki), Grzegorz Wawrzyński (90 minut). Sokół Ostróda: Damian Szczepański (60 minut z Jagiellonią II Białystok). Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Dawid Jabłoński (90 minut z Huraganem Wołomin), Krystian Pomorski (90 minut), Patryk Szczepański (65 minut). Widzew Łódź: Adam Rawański (90 minut z ŁKS-em 1926 Łomża).