Powrót Aktualności

Repertuar NK Przedwiośnie 24-30.05.2024

źródło: plocman.pl
2024-05-22r.

Repertuar NK Przedwiośnie 24-30.05.2024

Zapraszamy na kolejne pokazy przedpremierowe „Garfield” – dubbing. Ten Kot jest chyba najbardziej znanym kotem na świecie.

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków.  Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem - niechlujnym ulicznym kotem Vicem - Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.

REŻYSERIA: Mark Dindal

 

Kolejna premierowa propozycja to „Furiosa: Saga Mad Max” w wersji z napisami i dubbingiem. Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth są odtwórcami głównych ról w Furiosie, dziele nagrodzonego Oscarem genialnego George’a Millera. Jest to wyczekiwany powrót do kultowego dystopijnego świata, stworzonego przez niego ponad 30 lat temu w filmach z serii Mad Max.

Obraz zawierający tekst, plakat, fikcja, książka

Opis wygenerowany automatycznie

 

Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu.

REZYSERIA: George Miller OBSADA: Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth, Tom Burke, Nathan Jones, Angus Sampson, Lachy Hulme

 

Od piątku również „Strażniczka smoków” – dubbing. W rolach głównych niezwykle odważna i opiekuńcza Ping, jej strachliwa i urocza towarzyszka – myszka Hua Hua oraz obrońca – jeden z ostatnich smoków.  Wspólnie wyruszą w podróż pełną wyzwań i niebezpieczeństw, by uratować drogocenne smocze jajo i wypełnić przeznaczenie.