• Pieniądze na śmieci

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Ponad 2,1 mln zł unijnego wsparcia trafi do Związku Gmin Regionu Płockiego. Pieniądze zostaną przeznaczone na budowę 12 punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Umowę o dofinansowaniu podpisali w Płocku m.in. marszałek Adam Struzik, wiceprzewodniczący ZGRP, burmistrz Gąbina Krzysztof Jadczak oraz członek zarządu ZGRP, wójt Starej Białej Sławomir Wawrzyński. – To ważna umowa związana z gospodarką ... Artykuł Pieniądze na śmieci pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Z bolącym zębem w nocy tylko do Sikorza

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Dla wszystkich mających mniejsze lub większe problemy z zębami mamy kiepską wiadomość. Trzeba na tyle dbać o jamę ustną, by nie było potrzeby szukania doraźnej pomocy w nocy. Po godzinach pracy żaden pacjent nie zostanie przyjęty w gabinecie stomatologicznym w Płocku. Artykuł Z bolącym zębem w nocy tylko do Sikorza pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Potrzebna ciepła odzież

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Społecznicy z Płockiego Wolontariatu już zachęcają do udziału w kolejnej akcji wspierającej najbardziej potrzebujących pomocy. Tym razem zbierają ciepłą odzież na jesienne i zimowe dni. Płocka akcja jest częścią ogólnopolskiej kampanii prowadzonej pod hasłem „Wymiana ciepła”. Wolontariusze mówią, że wspólnie z mieszkańcami i ludźmi dobrej woli pokażą, że Płock jest pełen ciepła. – Przyjmujemy ciepłą ... Artykuł Potrzebna ciepła odzież pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Plan pracy drogowców na środę, 18 października

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Płockie starostwo poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Trwa przebudowa drogi powiatowej nr 2905W Siecień – Strupczewo polegająca na budowie chodnika – etap II na terenie gminy Brudzeń Duży. Trwają prace budowlane w pasie drogowym w związku z inwestycją pn. „Rozbudowa skrzyżowania (budowa skrzyżowania o ruchu okrężnym) drogi powiatowej nr 5205W ... Artykuł Plan pracy drogowców na środę, 18 października pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Kolejne stypendia od parafii św. Bartłomieja

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Tym razem 13 uczniów otrzymało stypendia z Parafialnego Funduszu Stypendialnego im. św. Papieża Jana Pawła II. Wręczono je w XVII Dniu Papieskim w parafii pw. św. Bartłomieja w Płocku. Stypendia przyznawane są od siedmiu lat. W tym czasie z pomocy skorzystały 73 osoby. Na wsparcie dla nich przeznaczono łącznie ponad 118 tys. zł. Wnioski o ... Artykuł Kolejne stypendia od parafii św. Bartłomieja pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Akcja CBŚP i celników

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Portal internetowy Komendy Głównej Policji poinformował, że policjanci z CBŚP wspólnie z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego rozbili zorganizowaną grupę przestępczą i zlikwidowali nielegalną fabrykę, w której zabezpieczyli niemal 1,9 miliona papierosów i ponad 3,5 tony krajanki tytoniowej. W czasie prowadzonej akcji nieświadomy działań służb kierowca samochodu transportowego, przywiózł do przerobienia ponad 1,7 tony krajanki tytoniowej. ... Artykuł Akcja CBŚP i celników pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Trwa remont internatu „Siedemdziesiątki”

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Do 28 lutego przyszłego roku ma potrwać pierwszy etap remontu internatu Zespołu Szkół Technicznych. Prace są prowadzone w segmencie B obiektu. Segment A internatu przy ulicy Norbertańskiej został wyremontowany już wcześniej. Zajmują go uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce. W segmencie B mieszkali do końca ubiegłego roku szkolnego uczniowie „Siedemdziesiątki”. To tu ... Artykuł Trwa remont internatu „Siedemdziesiątki” pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Nowoczesne łóżka i wózki

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Płock po raz kolejny znalazł się na liście obdarowanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem sprzęt z czerwonym serduszkiem otrzymali pacjenci Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego przy ul. Tysiąclecia. Jego wartość wynosi ponad 350 tysięcy zł. Z nowoczesnego sprzętu cieszą się i pacjenci, i pracownicy placówki. – To kolejna darowizna od fundacji WOŚP dla Płocka. W ostatnich ... Artykuł Nowoczesne łóżka i wózki pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Na Politechnice wybrali najpiękniejszych [ZDJĘCIA]

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  We wtorkowe popołudnie w auli płockiej filii Politechniki Warszawskiej 14 studentów i studentek walczyło o tytuł najpiękniejszych na uczelni. Jury wybrało mistera i miss Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz  Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych. Na największe uznanie zasłużyli Paulina Goździkowska i Kamil Więckowski z WBMiP oraz Aleksandra Rycombel i Arkadiusz Majkowski z KNEiS. Swoich faworytów wskazała również publiczność. Miss publiczności ... Artykuł Na Politechnice wybrali najpiękniejszych [ZDJĘCIA] pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Akademia Młodych Orłów rozpoczęła działalność [ZDJĘCIA]

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  We wtorek na boisku Orlik w Ogrodzie Jordanowskim najmłodsi adepci piłki nożnej rozpoczęli treningi w drugim na Mazowszu i 26 w Polsce ośrodku Akademii Młodych Orłów. Projekt akademii ma zachęcić do regularnego uprawiania sportu według jednolitego systemu szkolenia PZPN. fot. Rafael Dominik Artykuł Akademia Młodych Orłów rozpoczęła działalność [ZDJĘCIA] pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna Ostatnia

Plan miasta

wyszukaj:


Panorama firm

Panorama Firm LogoKalendarz imprez

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie

SocialBOX PÓŁ ŻARTEM CAŁKIEM SERIO

Region

W Łącku mogli przestać płacić za cokolwiek. Tylko za małżeństwo pozostało płatne [FOTO, WIDEO] https://t.co/zTYYtcKWEv
Ubu Król "wkroczył" do POKiS-u na Festiwal Themersonów. Świetny koncert [FOTO] https://t.co/XzTJgMti8t
Koncertowego weekendu w POKiSie ciąg dalszy. W sobotę (21.10) na scenie pojawił się Bajzel & Pogodno :)
Przasnysz wspomina Kard. Aleksandra Kakowskiego, posłańca niepodległości Polski. https://t.co/W7f4oSDFnw
ZST Płock 6 godzin(y) temu
Dla wszystkich uczniów, którzy się jeszcze wahają czy się zapisać. Obejrzyjcie sobie ten krótki materiał https://www.youtube.com/watch?v=w39nXryBHQM
Tumska Dycha 7 godzin(y) temu
Zapoznajcie się z trasą 6 edycji Tumskiej Dychy
photo Tomasz Załęski Fotografia model George - Model MUA Agnieszka Mularczyk makeup stylist Alicja Reczek & Jaroslaw Skrzypczyk art director White Alice summer 2017 www.warsztatyfoto.eu

Sport

RT @PortiaCrowe: This is a great idea (spotted in a women's toilet in a London pub) https://t.co/94IhZGx0Y1
Startujemy za chwilę w Polsacie Sport. Polska Noc w Newark 👊🇵🇱 https://t.co/3WVLfEpgI6
SportoweFakty godzinę temu
Znów blisko walki o pas UFC!
RT @Mikel_Jollett: Lincoln was shot. Garfield was shot. McKinley was shot. Teddy Roosevelt was shot. (AND finished his speech). JFK was sho…
Slightly disappointed. Hoped that @BBCMOTD tonight would actually end to the tune of “Ride of the Valkyries”, @GaryLineker...
Onet Sport 2 godzin(y) temu
Dobrze zarobili ;)💰
Ktoś pociął twarz biegaczce. Wczoraj nożownik atakował ludzi (i zabił). Tylko brak wiadomych okrzyków uratował nas od narodowego pierdolca.
Cisza w eterze do 3:15 potem " łączy nad boks"👊🏻👊🏻
Weszlo.com 3 godzin(y) temu
Bardzo nam z tego powodu przykro, ale zaczniemy od Gonzaleza Fuertesa – rozjemcy spotkania pomiędzy Barceloną i Malagą. W idealnym świecie, opisując konkretny mecz, skupilibyśmy się tylko na wydarzeniach stricte boiskowych. Idealnym światem nie jest jednak Hiszpania, gdzie doszło do kolejnej...
GOL24.pl 3 godzin(y) temu
Rozgoryczeni kibice usiłowali wtargnąć do szatni Portowców❗
@K_Stanowski @h_demboveac zabawne jest to ,że bedąc postacią anonimową kieruje pytania i ma pretensje za brak odpowiedzi,urocze👍🏻😂
SportoweMemy.pl 3 godzin(y) temu
Czyżby kariera Milika w Neapolu dobiegała końca? ⚽
RT @Eurohoopsnet: "Not sure if ABA League or NBA" https://t.co/4UD1q16CX6
Sportpl 3 godzin(y) temu
🔥🔥🔥

Kraj

Michał Majewski 7 minut(y) temu
Szpila daje radę w studio. „Kur...”, „Bujaj się”, teraz płacze ze śmiechu.
TVN24 26 minut(y) temu
Policjanci zginęli podczas zasadzki na Pustyni Libijskiej.
TVN24 2 godzin(y) temu
Andrej Babisz ma powody do radości.
Agnieszka Gozdyra 2 godzin(y) temu
Cytuję rezydentom w #Skandaliści @PolsatNewsPL posła Piętę: "Jak uczciwie głodują, to schudną" - jeden z młodych lekarzy: "Schudłem 6 kg".
Radio ZET 2 godzin(y) temu
Lewis Hamilton wygrał kwalifikacje przed wyścigiem o Grand Prix USA w Austin. Drugi był Sebastian Vettel, a trzeci - Valtteri Bottas.
Agnieszka Gozdyra 3 godzin(y) temu
I gdzie ona szła za nimi z tej modnej kawiarni? Do najbliższego protestu lekarzy? Aha. https://t.co/wQ3aSF1XTW
Niebieskie tsunami zalewa Czechy. Centroprawicowe ANO wygrywa wybory https://t.co/eZmAfeefC8
Szef rządu Katalonii: to najgorszy atak przeciwko nam od czasów wojskowej dyktatury generała Franco https://t.co/5EEuIPLAu2
Michał Majewski 4 godzin(y) temu
Będzie pociecha z tego Oskara Piechoty w mma i gratki dla dusiciela @JanBlachowicz za powrót na odpowiednie tory.
Michał Majewski 4 godzin(y) temu
To jest jakiś kabaret, eksperyment społeczny, ukryta kamera? https://t.co/uJVoy8wRbh
Radio ZET 4 godzin(y) temu
Kilkudziesięcioosobowa grupa chciała się dostać do szatni piłkarzy Pogoni Szczecin po meczu z Termaliką. Ochrona użyła gazu łzawiącego.
Michał Majewski 4 godzin(y) temu
Ależ porażka Cerrone. Kowboj oddał pojedynek praktycznie bez walki. #ufc
TVN24 4 godzin(y) temu
Sprawczyni twierdziła, że wcześniej zmarła jej miesięczna córka.
Agnieszka Gozdyra 4 godzin(y) temu
"Lekarze głodują, a rząd wydaje pieniądze na pomniki głupoty" - #KubaSienkiewicz w #Skandaliści @PolsatNewsPL https://t.co/WGjjgEl4G6

Rozrywka

Demotywatory 56 minut(y) temu
Cudowne święto:
Demotywatory 2 godzin(y) temu
Niektóre są naprawdę słodkie 😊
KWEJK 2 godzin(y) temu
Bardzo pomocne :D
Demotywatory 3 godzin(y) temu
Co jej się stało?! :-O
Więcej obrazków znajdziesz na www.pantofelek.pl :)
Prosty i szybki sposób na zmiękczenie masła. Bez mikrofalówki!
Dowcipy 4 godzin(y) temu
- Jechał pan z prędkością 130 km/h. Nie przyszło panu do głowy, że może się pan zderzyć z innym samochodem?! - Taa... Na chodniku?!
Śmieszne obrazki 4 godzin(y) temu
👍
Cytaty 4 godzin(y) temu
Pokonuj złych ludzi swym opanowaniem. Nie daj się im wyprowadzić ...
KWEJK 4 godzin(y) temu
Najwyższy poziom friendzone :D
Humor 4 godzin(y) temu
Przyjeżdża Zorro na koniu do panienki i...
Demotywatory 4 godzin(y) temu
Hugh Hefner pewnie się w grobie przewraca:
Memy.pl 5 godzin(y) temu
Trudna sprawa :D
Dowcipy 5 godzin(y) temu
Stoi sęp i orzeł na krawędzi klifu...