• Co dalej z klubami sportowymi? Ratusz zapowiada podwyżki

  źródło: PetroNews - 2017-03-22r.
  Co dalej z klubami sportowymi? Ratusz zapowiada podwyżki Jakiś czas temu ratusz zapowiedział podwyżki opłat za korzystanie z obiektów należących do MOSiR przez kluby sportowe. Rozporządzenie Prezydenta Płocka wprowadza ujednolicone stawki za wynajmowanie sal lekcyjnych czy gimnastycznych, co w efekcie pogrąża znaczną część klubów sportowych dużo większymi opłatami. 20 marca odbyło się posiedzenie komisji kultury, sportu i turystyki, na którym wystąpił prezes MUKS Volley Płock [...]
 • W finałowej dziesiątce Jerzy Rozkosz

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-03-22r.
  Józef Jerzy Rozkosz, wójt gminy Bielsk, znalazł się w finałowej dziesiątce ogólnopolskiego konkursu „Wójt roku 2016”. O zwycięstwie w konkursie zdecydują SMS-y, które można wysyłać do końca marca. Konkurs organizuje Redakcja Audycji Rolnych TVP1. Jego honorowym patronem jest prezydent RP Andrzej Duda. Wyboru finałowej dziesiątki dokonała kapituła, w której znaleźli się przedstawiciele prezydenta, Ministerstwa Rolnictwa ... Artykuł W finałowej dziesiątce Jerzy Rozkosz pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Drogowa inwestycja w Sierpcu

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-03-22r.
  Trzy ulice w Sierpcu o łącznej długości blisko 2 km przeszły gruntowną przebudowę. A wszystkie znajdują się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 541. Chodzi o ul. B. Głowackiego, J. Kilińskiego i 11 Listopada. Przebudował je samorząd wojewódzki, bo to ulice, które są na biegnącej przez miasto drodze wojewódzkiej. Przebudowa kosztowała 4,3 mln zł, a w ... Artykuł Drogowa inwestycja w Sierpcu pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Sekrety Wielkanocy

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-03-22r.
  Sierpecki skansen ponownie stał się scenografią telewizyjnego programu. Tym razem do Sierpca zawitała ekipa programu „Zakochaj się w Polsce”. Twórcy programu starali się znaleźć w skansenie odpowiedzi na pytania: jakie zwyczaje towarzyszyły przeżywaniu Świąt Wielkanocnych na dawnej wsi? Jakich materiałów używano do tworzenia palm wielkanocnych? Co umieszczano w koszyku ze święconką w ubogim domu chłopskim? ... Artykuł Sekrety Wielkanocy pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Odnowiona plaża nad j. Bratoszewo

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-03-22r.
  Już w połowie maja rozpoczną się prace rewitalizacyjne na terenie rezerwatu Dybanka i plaży nad jeziorem Bratoszewo. Nad jeziorem stanie drewniana altana, zamontowane zostaną nowe ławki, stoły piknikowe, kosze na śmieci, a nawet kładki wędkarskie. Na plaży pojawi się świeży piasek. Wewnątrz rezerwatu powstanie natomiast szlak turystyczno-edukacyjny prowadzący do wzniesienia Łyska, najwyższego punktu Gostynina. Na ... Artykuł Odnowiona plaża nad j. Bratoszewo pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Wystawa Andrew Johna Stewarta

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-03-22r.
  Do 14 kwietnia w Książnicy Płockiej czynna będzie ekspozycja prac mieszkającego w Płocku artysty i lektora języka angielskiego z Australii Andrew Johna Stewarta. Niektóre z obrazów można kupić, a część kwoty ze sprzedaży wesprze płockie schronisko dla zwierząt. – Rysowaniem i sztuką zainteresowałem się w wieku 6 lat. Zdałem sobie sprawę, że to część mnie. ... Artykuł Wystawa Andrew Johna Stewarta pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Pokażę ci moje miasteczko

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-03-22r.
  – Dwie rzeczy łączą tych artystów. Albo oni sami urodzili się w sztetlu, albo ich rodzice tam się urodzili, mieszkali i zapamiętali. Ponadto – urodzili się na ziemiach, które kiedyś należały do I Rzeczpospolitej lub już po 1918 roku. Drugą cechą wspólną jest to, że przeżyli holokaust i zamieszkali poza granicami Polski. Tam stworzyli swoje ... Artykuł Pokażę ci moje miasteczko pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Remonty na oddziałach

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-03-22r.
  W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku zbliża się czas remontów i czasowych przeprowadzek oddziałów. Ekipy budowlańców pojawią się na oddziałach giekologiczno-położniczym oraz neonatologicznym. Prace prowadzone będą etapami od maja do końca roku na III piętrze i w przyszłym roku – od lutego do sierpnia na IV piętrze. Na czas prowadzonych prac pacjenci zostaną przeniesieni. Czekają ... Artykuł Remonty na oddziałach pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Zderzenie na Gwardii Ludowej

  źródło: PetroNews - 2017-03-22r.
  Zderzenie na Gwardii Ludowej O poważnie wyglądającym zdarzeniu drogowym w Płocku poinformował nas w nocy czytelnik.  21 marca około godz. 23, na skrzyżowaniu ulicy Gwardii Ludowej z Batalionów Chłopskich doszło do zderzenia samochodu marki Toyota z autem dostawczym. O zdarzeniu poinformował nas czytelnik, przesyłając zdjęcia.
 • Trudne chwile przed płocką oświatą

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-03-22r.
  Uchwały intencyjne w sprawie sieci szkół już zostały podjęte. Były one opiniowane przez oświatowe związki zawodowe oraz Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Czy te opinie trafiły już do Urzędu Miasta? Jakiś czas temu otrzymaliśmy opinię Mazowieckiego Kuratorium Oświaty dotyczącą ustroju szkół podstawowych. Jest ona pozytywna. Wpłynęły również opinie nauczycielskich związków zawodowych. Także one są pozytywne. Nie odebraliśmy ... Artykuł Trudne chwile przed płocką oświatą pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.

Plan miasta

wyszukaj:


Panorama firm

Panorama Firm LogoKalendarz imprez

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie

SocialBOX PÓŁ ŻARTEM CAŁKIEM SERIO

Region

Ponad 4 tysiące maturzystów z diecezji płockiej pielgrzymowało na Jasną Górę https://t.co/iKpPhTFUfz
180 klocków w ruinie :) https://t.co/2Mo2l5Adk1
Sezon się rozpoczął, a na naszym nowym placu zabaw takie czyhają niebezpieczeństwa na maluszków. Podaję oczywiście temat dalej.
Street Workout Płock 3 godzin(y) temu
Siłacze i siłaczki! Pamiętajcie, że tej nocy śpimy godzinę krócej. Przestawiamy zegary o godzinę do przodu! Chyba nikt nie chce zaspać na rozpoczęcie? :D Do wielkiego wydarzenia już niecałe 13 godzin!
Adam Struzik 4 godzin(y) temu
60. rocznica zawarcia Traktatów Rzymskich. To ważna data dla Polski i całej Europy
Policja Płock 5 godzin(y) temu
#Bezpieczeństwo #Bodzanów Bardzo spokojna doba na drogach (3 kolizje w Płocku i tyle samo w powiecie) nie przełożyła się na zdarzenia kryminalne. Złodzieje kradną zarówno węgiel, jak i wędki czy nawet ogrodzenie domu. 22 marca w Siecieniu (gm. Brudzeń Duży) włamano...
Farben Lehre 6 godzin(y) temu
😊
Zapraszamy na spektakl pod tytułem "Dziecięce inspiracje". Występować będą dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 12 w ramach projektu "Przerwa na teatr", który nasze Stowarzyszenie może realizować dzięki wsparciu finansowym Funduszu Grantowego dla Płocka. Serdecznie zapraszamy. https://www.youtube.com/watch?v=fMZ6_boOfV0
Zapraszamy na spektakl pod tytułem "Dziecięce inspiracje", z udziałem dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 12 w ramach projektu "Przerwa na teatr", który nasze Stowarzyszenie może realizować dzięki wsparciu finansowym Funduszu Grantowego dla Płocka. Serdecznie zapraszamy
Farben Lehre 7 godzin(y) temu
Zielona Góra!!! Czekamy na Was w klubie Jazzkino 😄 Start godz. 20.00. Będzie miło, klimatycznie i rzecz jasna akustycznie 😊🎵 #farbenlehre #fl #punk #punkrock #concert #live #punkyreggae #polishpunkrock #poland #polishpunk #tour #wojciechwojda #konradwojda #filipgrodzicki #pawelcaban #mariuszkumala #norbertkrzewski #acousticalbum #trzydekady #acousticconcert #zielonagora #jazzkino
VII ŚWIĘTO HUFCA ZHP PŁOCK http://plock.zhp.pl/artykul/zlot-hufca Serdecznie zapraszamy wszystkie gromady zuchowe, drużyny i kręgi do udziału w tym wydarzeniu. Termin zgłoszeń mija w niedzielę 2 kwietnia!
Dziś w fundacji dużo się działo. Tematem przewodnim była wiosna, Pierwszy wiosenny kwiat. Przed siedzibą fundacji rozkwitły pierwsze krokusy. Dzieciaki wyklejały wiosenne kwiatki. Zabawilśmy się w projektantów, tworząc wiosenne stroje. Na plakatach, obok siebie, stanęli Pani i Pan Wiosna. Pani Ola zorganizowała zabawy ruchowe i oddechowe...
Policja Płock 8 godzin(y) temu
#Bezpieczeństwo #Kradzież Miniona doba była bardzo spokojna na drogach. Doszło jedynie do 2 kolizji w Płocku i 3 w powiecie. Na potężne straty narażono natomiast właściciela środków ochrony roślin. W nocy z 21 na 22 marca w Budach (gm. Słubice) doszło...

Sport

SportoweFakty 22 minut(y) temu
Zobaczcie tabelę.
SportoweMemy.pl 44 minut(y) temu
Jak podoba się wam ten stadion? :)
SportoweFakty 54 minut(y) temu
Wielka niespodzianka!
RT @davor_suker90: @DrabickiKamil @a_budzyn @matiswiecicki "Straciłem przyjaciela,który nawet nie wiedział o moim istnieniu."Znalezione na…
RT @a_budzyn: @matiswiecicki smutny dzien. Nigdy nie sądziłem, ze bede tak przeżywał śmierć osoby, ktorej nawet nie znałem
RT @PKamieniecki: Po co zmieniać Gołaszewskiego, jeśli jest tylko słupem dla pana juniora :)? https://t.co/Krt11b8y4C
Belgowie grali okropnie, fatalnie. Najpierw przeszkadzał im Fellaini, potem Mertens wypisał się z meczu. Na końcu zabrał piłkę Carrasco.
Belgia 1:1 Grecja. Tak wiele talentu, taka ułomność zespołowa. Aż 90 minut czekali na "eurekę", że Lukaku nie trzeba tylko podawać na głowę.
"Then the girl in the café taps me on the shoulder... I realize FIFTHEEN years went by and I'm older." https://t.co/HHMvzY4dS2
Paweł i jego mega przesłanie dla trolli. https://t.co/x0HBjGVtN3
SportoweMemy.pl 2 godzin(y) temu
Prawdziwy profesjonalista!
SportoweFakty 2 godzin(y) temu
KAPITALNA atmosfera!
Judo Eljot Płock 3 godzin(y) temu
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania, 11.3.2017 kategoria: +100 kg. Patryk Cieślak zajmuje miejsce V gratulujemy ;-) Lista Walk : http://www.pzjudo.pl/wyn/fs_d16.php?zid=401&kat=4254 Najmłodsi zawodnicy naszego klubu wystartowali w Grodzisku Mazowieckim w towarzyskim turnieju organizowanym przez klub UKS PIRANIE relacja z turnieju niebawem !!!
Belgów tak zachwyciła ich własna gra w pierwszym 15', że na drugą połowę wyszli jakby już było 5:0. A Martinez nie zdradził prawdy, że 0:0.

Kraj

Michał Majewski 2 godzin(y) temu
Człowiek na krawędzi na Netflix. Film akcji poziom B+, ale @genirodriguez zjawiskowa kobieta.
Tygodnik WPROST 2 godzin(y) temu
RT @Temidor: Gorsza jakość, wyższa cena, klienci gorszego sortu: Czym zagraniczne koncerny faszerują Polaków? https://t.co/RBqJHexUds via @…
Tygodnik WPROST 2 godzin(y) temu
RT @FilmGWIAZDY: Chciałem żyć jak George Best - https://t.co/4R6LTmd569 #Banas #JanBanas #Gwiazdy https://t.co/hDBk5om7ow
Agnieszka Gozdyra 2 godzin(y) temu
Co ja czytam. Co ja czytam.. https://t.co/YI04DihKh1
Czy ktoś w @AuschwitzMuseum wie, o co chodziło tym dziś zatrzymanym?
14 osób zatrzymanych w muzeum Auschwitz. Zabili owcę i rozebrali się do naga #NiePytajcieBoNieWiem https://t.co/by8XqbPGTc
Telewizja Republika 3 godzin(y) temu
No to Niemcy mają problem. Namibia żąda od Niemiec ... 30 mld euro. Za CO?
TVN24 3 godzin(y) temu
Do polskiego systemu finansowego wpłynęło prawie 10 milionów pochodzących z Rosji brudnych dolarów.
To to Łukaszenko walczył dziś z opozycją, zachęcony przez gesty przyjaźni z UE https://t.co/a1wG1fYZH0
Telewizja Republika 3 godzin(y) temu
Wszystko co najważniejsze DZISIAJ w Polsce i na świecie! ZOBACZ: https://www.youtube.com/watch?v=GTXe9M5XR5k
TVN24 3 godzin(y) temu
Świat dowiedział się o jego podbojach seksualnych z piosenki Boney M "Rasputin... lover of the Russian queen". Grigorij Rasputin dla jednych Rosjan nadal jest demonem seksu, który uwiódł samą carycę, dla innych świętym i uzdrowicielem ludzkich dusz. Po stu latach od...
Telewizja Republika 4 godzin(y) temu
Prezydent Duda: Deklaracja Rzymska zawiera postulaty, na których zależy Polsce. Mamy prawo walczyć o swoje
Tygodnik WPROST 4 godzin(y) temu
Gdzie się podział „ciepły człowiek”? Polskie MSZ „zaniepokojone” sytuacją na Białorusi https://t.co/iuQkiOIK9L
Radio ZET 4 godzin(y) temu
#Radwańska znów przegrała z #Lucic-Baroni w 3. rundzie turnieju WTA w #Miami. Uległa jej też w styczniu w wielkoszlemowym Australian Open.

Rozrywka

Humor 35 minut(y) temu
Więcej na http://mh24.pl/
Śmieszne obrazki 41 minut(y) temu
:)
Humor 2 godzin(y) temu
W Polsce wszystko jest możliwe
Humor 3 godzin(y) temu
Więcej na http://mh24.pl/
Memy.pl 3 godzin(y) temu
Czasy się zmieniają :D
Dowcipy 3 godzin(y) temu
W II-iej klasie pani zadała dzieciom napisanie wypracowania, które będzie zawierać słowa "zapewne" i "gdyż". Jedna dziewczynka napisała: - "Zapewne jutro będą goście, gdyż mama ugotowała dużo zupy". Druga: -"Zapewne jutro będzie ładna pogoda, gdyż w nocy było dużo gwiazd". Teraz...
Śmieszne & Życiowe 4 godzin(y) temu
Kiedy jednak poznali prawdę, nie mogli w to uwierzyć. :o
Humor 4 godzin(y) temu
Nagroda, że został z dziewczyną
"Wyzwolenie kontynentu. Jan Paweł II i upadek komunizmu” to wyprodukowany z rozmachem w Ameryce przez Rycerzy Kolumba i obsypany nagrodami dokument ukazujący jeden z najbardziej spektakularnych w historii przykładów triumfu mocy ducha nad systemowym złem. Obraz wyreżyserował David Naglieri. Narratorem w...
Śmieszne & Życiowe 5 godzin(y) temu
Lekarz początkowo myślał, że to niegroźna infekcja...
Humor 5 godzin(y) temu
Najlepszy dzień w życiu
Śmieszne obrazki 5 godzin(y) temu
:)