• Będą nowe żłobki

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Dobra wiadomość dla rodziców najmłodszych dzieci – w gminach powiatu płockiego powstaną nowe żłobki i kluby dziecięce. Dotacje z rządowego programu „Maluch+” na powstanie nowych placówek dostały samorządy z Bielska i Gąbina, a na rozbudowę już istniejących – samorząd Drobina. Największą dotację – 900 tys. zł – otrzymał samorząd Bielska. Te pieniądze zostaną przeznaczone na ... Artykuł Będą nowe żłobki pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Licealiści z Sierpca walczą o indeksy

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Czwórka uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego w Sierpcu wystartowała w finale Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Wygraj Indeks”, którego organizatorem jest Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. Konkurs to przedsięwzięcie, które ma zainteresować młodych ludzi matematyką, podnosić poziom wiedzy matematycznej oraz stwarzać uczniom okazję do sprawdzania własnej wiedzy i umiejętności w zakresie matematyki. ... Artykuł Licealiści z Sierpca walczą o indeksy pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • 637 lat temu Gostynin otrzymał prawa miejskie

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl 8 marca Roku Pańskiego 1382 książę piastowski Siemowit IV nadał Gostyninowi prawa miejskie. Jednak sam gród powstał o wiele wcześniej - w tym roku mija 740 lat od pojawienia się nazwy Gostynin w źródłach pisanych. Wiele wskazuje na to, że powstał siedem wieków temu na ziemiach należących do niejakiego Gostyna. Zanim powstało miasto, był gród. ... Artykuł 637 lat temu Gostynin otrzymał prawa miejskie pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Fundacja chce kupić grunt pod schronisko. Brakuje pieniędzy

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Pomoc zwierzętom i odpowiedzialna opieka nad nimi to tematy coraz częściej poruszane na forum publicznym. Mimo szerokiej debaty i apeli wciąż słyszymy o sytuacjach, które wymagają natychmiastowej interwencji. Psy trzymane całe życie na łańcuchu, zwierzęta po wypadkach komunikacyjnych, porzucone koty – mimo edukacji nadal zdarzają się takie przypadki. Ratunkiem dla porzuconych i cierpiących zwierząt są ... Artykuł Fundacja chce kupić grunt pod schronisko. Brakuje pieniędzy pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • CZŁOWIEK DELFIN

  źródło: Informacja prasowa - 2019-03-20r.
  CZŁOWIEK DELFIN

  Gdzie są nasze granice?” – to temat dyskusji podczas marcowego spotkania w ramach Filmoterapii z Sensem, organizowanej przez największy festiwal filmów dokumentalnych w Polsce Millennium Docs Against Gravity. Pokaz filmu „CZŁOWIEK DELFIN” w reż. Lefterisa Charitosa odbędzie 22 marca o godzinie 18.15 w NovymKinie Przedwiośnie. 

 • Mija rok, sprawa nie jest załatwiona

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl W maju 2018 roku w niewielkiej wsi Bromierz w gminie Staroźreby na jedno z siedlisk wyładowano trzy wywrotki jakiejś mazistej, trudnej do określenia substancji. Natychmiast wezwana została policja i inspektorzy Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska z płockiej delegatury. Niegdyś było tam gospodarstwo rolne. Przez lata siedlisko zarosły chwasty, krzaki, wokół rośnie zboże, którego nikt nie ... Artykuł Mija rok, sprawa nie jest załatwiona pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Wasowskiego piosenki z dobrymi emocjami

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Muzem Żydów Mazowieckich zostało otwarte 14 marca 2013 roku. Od tego czasu odwiedziło je blisko 70 tys. osób z całego świata, a płocczanie mogli wziąć udział w prawie 300 wystawach, koncertach, spotkaniach i warsztatach. 6-lecie działalności uświetnił spektakl „Walc kameralny, czyli Pan Wasowski mniej znany”. Zanim usłyszeliśmy piosenki Jerzego Wasowskiego w wykonaniu Klementyny Umer i ... Artykuł Wasowskiego piosenki z dobrymi emocjami pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Sklep płockich wolontariuszy ma już rok

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Sklep charytatywny przy ulicy Tumskiej 9 w Płocku to miejsce, do którego niektórzy przychodzą po prostu zajrzeć, inni poszukać wyjątkowych rzeczy. Bo wśród setek wystawionych na półkach i wieszakach książek, obrazów, bluzek, ozdób trafiają się prawdziwe perełki. Jakieś długo szukane kolczyki czy serwisy jakby prosto wystawione z babcinego kredensu. Czasem zupełnie nowe rzeczy w dobrej ... Artykuł Sklep płockich wolontariuszy ma już rok pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Chemiczki, które pokochały zioła

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Na łamach Tygodnika Płockiego staramy się zawsze poukazywać tych mieszkańców naszego regionu, którzy dzięki niezwykłej pasji i zaangażowaniu osiągają zamierzone cele w różnych dziedzinach. Tym razem przedstawiamy historię dwóch płocczanek, które działają z sukcesami w branży kosmetycznej. Można powiedzieć, że Marta Remplewicz oraz Zofia Marciniak – bo o nich właśnie mowa – swoją zawodową karierę ... Artykuł Chemiczki, które pokochały zioła pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Oszukiwali seniorów, nakłaniając do podpisania umów telekomunikacyjnych i dostaw prądu

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Na początku marca płocka Prokuratura Okręgowa postawiła szefom z nieuczciwych spółek zarzuty zawierania oszukańczych umów o wartości ponad 140 tysięcy złotych na świadczenie usług telekomunikacyjnych, telemedycznych i dostawy prądu. Ofiarami przestępstwa padło około 10 tysięcy głównie starszych osób. Zostali oszukani na łączną kwotę ponad 2 milionów złotych. Jak informuje rzecznik prasowy płockiej Prokuratury Okręgowej prokurator ... Artykuł Oszukiwali seniorów, nakłaniając do podpisania umów telekomunikacyjnych i dostaw prądu pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.Nove  Kino  Przedwiośnie  zaprasza

 • repertuar
 • aktualności
rezerwacja

Kalendarz imprez

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie

SocialBOX PÓŁ ŻARTEM CAŁKIEM SERIO

Region

Rozpoczyna się I Zgromadzenie Plenarne Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych. Gości osobiście wita prof. nadzw. dr n. med. Maciej Słodki- Rektor Uczelni Gospodarza.
UWAGA! Stanisław Michalkiewicz oraz poseł Stanisław Żółtek w Krakowie w najbliższą niedzielę o godz. 20:00. Zapraszamy serdecznie na spotkanie pt. "PolExit - szansa, czy zagrożenie".
Astronomiczna wiosna w 2019 roku rozpoczyna się 20 marca, dokładnie o godzinie 22:58. Wiosna będzie trwała do momentu przesilenia letniego - do 21 czerwca. Z każdą kolejną dobą wiosny astronomicznej dzień jest dłuższy, a noc krótsza.
21 marca 2019 roku Międzynarodowy Dzień Lasów ...
Policja Płock 36 minut(y) temu
Wiosną dochodzi do wielu pożarów, a to dlatego, że – niestety – wiele osób nadal jest przekonanych o rzekomym użyźnieniu gleby po wypaleniu traw. Nie wiadomo, czy taki był również powód pożaru, do którego doszło minionej doby w Parzeniu, faktem jest...
Jest szansa, że na Spółdzielczej pod wiaduktem po ulewach przestanie się wreszcie tworzyć wielkie rozlewisko https://t.co/2aQjfWSDYy
Audioriver Festival 2 godzin(y) temu
Monolink to wokalista, pisarz tekstów i jednocześnie producent muzyki elektronicznej. Choć dla niektórych może to zabrzmieć zaskakująco, okazało się, żę połączenie gitary, wokalu i elektroniki daje niespodziewany efekt – szczególnie podczas występów na żywo. Mogliśmy się o tym przekonać w zeszłym...
Audioriver Festival 2 godzin(y) temu
Monolink to wokalista, pisarz tekstów i jednocześnie producent muzyki elektronicznej. Choć dla niektórych może to zabrzmieć zaskakująco, okazało się, żę połączenie brzmienia gitary, wokalu i elektroniki daje niespodziewany efekt – szczególnie podczas występów na żywo. Mogliśmy się o tym przekonać w...
Akademia Ruchu Płock 2 godzin(y) temu
Wiosna zbliża się coraz większymi krokami. Nie wierzysz❓ Spójrz za okno❗️ Wiosna to jednak nie tylko słońce i piękna pogoda. To też ostatni dzwonek w walce o sylwetkę. A w tej kwestii chyba możemy pomóc. Ale więcej szczegółów wkrótce... 💪😎👍😍👀☀️ #wiosna #ladnapogoda...
Wprowadzając głosowanie przez internet odbetonujemy polską scenę polityczną - kandydaci nie będę mieli przypisanych numerów. W ten sposób zlikwidujemy patologię jedynek partyjnych. Głosując podczas wyborów stawiasz znak X przy pierwszym kandydacie z listy? Jeżeli tak, to powinieneś to obejrzeć.
Kochani przypominamy o możliwości wsparcia naszych działań przekazując 1% podatku lub wpłacając darowiznę na nasze konto: 04 1240 3174 1111 0010 6821 5641 DZIĘKUJEMY
Kino za Rogiem Płock 2 godzin(y) temu
II Płockie Żeglarskie Spotkania Filmowe zapraszają na MORZE ZA ROGIEM - pokazy filmowe dla młodego widza. Dla najmłodszych mamy barwną i pełną przygód animację DUDI, CAŁA NAPRZÓD, a dla nieco starszych kultowy filmów dla młodzieży PIPI WŚRÓD PIRATÓW. Na pierwszy -...
Pierwszy dzień wiosny🌺 będziemy świętować z Tyskie 14-dniowe. Z tej okazji nasze świeże piwo w cenie 6 zł za 0,5 L 🍺🍻 Z kim się napijesz?
W przerwie reprezentacyjnej Wisła Płock zagra zamknięty sparing z Polonią Warszawa https://t.co/9SJvgHnnbP

Sport

Łączy Nas Piłka 4 minut(y) temu
Za 2⃣4⃣ godziny usłyszymy pierwszy gwizdek w eliminacjach mistrzostw Europy! 😍 Jaki wynik przewidujecie? 🤔
Sa Pinto otwiera lodówkę, a tam... 😂
Onet Sport 9 minut(y) temu
To prawda! :D
Przegląd Sportowy 9 minut(y) temu
Według selekcjonera mamy dużo jakości!
Debiutant @wichniarek18 i talizman @SebastianMila11 😜 #AUTPOL https://t.co/PxgzqKN3ON
LOTTO Ekstraklasa 13 minut(y) temu
#OnThisDay - 7️⃣0️⃣ lat temu Lechia Gdańsk zagrała po raz pierwszy w Ekstraklasie! 🔙Na szczęście dla swoich kibiców, dziś radzi sobie znacznie lepiej, niż w dniu debiutu 😉
Sportpl 14 minut(y) temu
Brawo!!! 🔥🔥🔥
SportoweFakty 14 minut(y) temu
Chciał pomóc a zawstydził jedną z osób 😂🤣😂🤪
GOL24.pl 18 minut(y) temu
Gramy bez Kuby i Piątka :o Jak oceniacie skład?
SportoweMemy.pl 24 minut(y) temu
Aż 3 kluby stoczą o niego wojnę!
GOL24.pl 28 minut(y) temu
Lechia musi zapłacić.
Ciekawy skład na Austrię ogłosił @wlodar85: Grosik na prawej, Zieliński na lewej, Milik-Lewandowski w ataku. Seems… https://t.co/GvmdJwhYcA
Judo Eljot Płock 39 minut(y) temu
Wyjazd na zawody godzina 7.00 z siedziby klubu. Chętni na wyjazd zapisują się u trenerów prowadzących.
@PDumanowski @pietrzyk_pawel I sobie przetestował, jak się gra przeciwko Stefanowi Lainterowi :)
Przegląd Sportowy 45 minut(y) temu
🚨🚨🚨 TAK JEST! 🚨🚨🚨

Kraj

Telewizja Republika 3 minut(y) temu
Dorota Kania laureatką prestiżowej nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich
TVN24 4 minut(y) temu
"Pojawiające się opinie, że Jan Paweł II był opieszały w kierowaniu odpowiedzią Kościoła na wykorzystywanie seksualne małoletnich przez niektórych duchownych, są krzywdzące i przeczą im historyczne fakty".
Telewizja Republika 5 minut(y) temu
Szwed: wzmacniamy polskie rodziny!
Telewizja Republika 13 minut(y) temu
Robert Kranjec kończy karierę
Telewizja Republika 22 minut(y) temu
To już nie przelewki! Stary komuch Kwaśniewski grozi kościołowi odwetem jak KE wygra wybory! Więc wszystko jasne...
Tygodnik WPROST 24 minut(y) temu
Michał Lisiecki bezprawnie przetrzymywany w areszcie. Mec.Dmowski: Prokurator celowo zataił informacje https://t.co/xCZGKsV27m
Agnieszka Gozdyra 28 minut(y) temu
RT @tvpolsat_info: Trwa #PolitykaNaOstro. Do #PolsatNews zaprasza @AGozdyra. https://t.co/8MdXNqlZMM
TVN24 28 minut(y) temu
Czym jest niebieski pająk z kosmosu?
Radio WNET 38 minut(y) temu
– Do dziś mówię to jasno i wyraźnie – nie jestem oskarżony o mobbing ani w Państwowej Inspekcji Pracy, ani w prokuraturze. Jedynym podmiotem, który mnie oskarża, jest Onet – mówi ks. Jacek Stryczek.
Tygodnik WPROST 41 minut(y) temu
EPL zdecydowało o zawieszeniu Fideszu. Co na to Viktor Orban? https://t.co/VC5dnzo5Sx
Radio ZET 42 minut(y) temu
Siatkarze PGE Skry Bełchatów awansowali do półfinału Ligi Mistrzów, eliminując na wyjeździe Zenit Sankt Petersburg
Tygodnik WPROST 44 minut(y) temu
Polski medalista olimpijski miał poważny wypadek. „Nie jest w stanie sam wstać” https://t.co/LnUSwHK6AM
PAP 45 minut(y) temu
Siatkarze PGE Skry Bełchatów awansowali do półfinału Ligi Mistrzów, eliminując na wyjeździe Zenit Sankt Petersburg. https://t.co/YIVCSUhmQx
Telewizja Republika 49 minut(y) temu
Pościg za pijanym kierowcą! W aucie miał jeszcze siedmiu pasażerów. Jeden był w bagażniku! [WIDEO]
Agnieszka Gozdyra 52 minut(y) temu
Zaraz zaczynamy, zapraszam @PolsatNewsPL https://t.co/mVhQVwvakK

Rozrywka

Humor 9 minut(y) temu
Mówi pan po holendersku?
KWEJK 18 minut(y) temu
Ale o co chodzi 🤔
Humor 49 minut(y) temu
Oto najpopularniejsza pozycja wśród 20-latków!
Śmieszne & Życiowe 49 minut(y) temu
Tylko nie mówcie nikomu... :) :)
KWEJK 56 minut(y) temu
Ostro xD
Krwawienie międzymiesiączkowe - czy powinno cię niepokoić?
Cytaty godzinę temu
Kim jest potencjalny porywacz? Spójrz na grafikę i znajdź odpowiedź!
Humor godzinę temu
Kiedy masz...
Śmieszne & Życiowe 2 godzin(y) temu
Policjanci kontrolujący wagony otworzyli nieoznakowane torby i dosłownie zrobiło im się słabo
KWEJK 2 godzin(y) temu
Oby od dziś już naprawdę była wiosna 😁