• Do wynajęcia

  źródło: Artykuł sponsorowany - 2018-12-19r.

  ,,Społem'' Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,Zgoda" w Płocku posiada do wynajęcia lokale użytkowe:

 • Takich gwiazd tam jeszcze nie było. Tej imprezy nie można przegapić!

  źródło: plocman.pl - 2019-03-11r.
  Takich gwiazd tam jeszcze nie było.                       Tej imprezy nie można przegapić!

  Tegoroczne wakacje można przywitać w wyjątkowy sposób! Już w drugiej połowie czerwca pod Włocławkiem odbędzie się Balonowe Disco 2019. Imprezy, na której pojawi się cała śmietanka polskich gwiazd muzyki disco-polo nie można przegapić!

 • Zarządzanie energią i mediami technicznymi w produkcji. Konferencja Techniczna w Płocku już 3 kwietnia!

  źródło: Artykuł sponsorowany - 2019-03-14r.
  Zarządzanie energią i mediami technicznymi w produkcji. Konferencja Techniczna w Płocku już 3 kwietnia!

  3 kwietnia br. w Płocku, w hotelu Czardasz odbędzie się bezpłatna Konferencja Techniczna „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych” skierowana do kadry technicznej i zarządzającej poszukującej konkretnych rozwiązań na optymalizację działań podejmowanych przy procesie produkcji.

 • Najlepsze Osiągnięcie Techniczne 2018 roku

  źródło: Artykuł sponsorowany - 2019-03-08r.

  Zarząd Główny SIMP uprzejmie zaprasza do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu SIMP na „Najlepsze Osiągnięcie Techniczne 2018 roku”.

  Do Konkursu można zgłaszać wdrożone w 2018 roku innowacyjne opracowania naukowo-badawcze, techniczne i organizacyjne w kategoriach:

 • Okradł kobietę, skradzione przedmioty wstawił do płockiego lombardu…

  źródło: PetroNews - 2019-03-20r.
  Okradł kobietę, skradzione przedmioty wstawił do płockiego lombardu… Niedługo nacieszył się skradzionymi rzeczami mieszkaniec gminy Słubice, który okradł kobietę z tej samej gminy. Przedmioty wstawił do lombardów, ale już dwie godziny później namierzyła go policja. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 marca, kiedy to zawiadomienie o kradzieży elektronarzędzi oraz zegarka złożyła przed południem mieszkanka gminy Słubice. - Łupem złodzieja padły narzędzia, takie jak [...]
 • Podziękowania, dyplomy i krówki dla wolontariuszy WOŚP [ZDJĘCIA]

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Kilkuset wolontariuszy kwestujących w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spotkało się w Ratuszu. Tradycyjnie tu na wielkim orkiestrowym spotkaniu osobom zaangażowanym w pomaganie innym podziękowania przekazał prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. Były dyplomy, uściski i krówki. Tradycyjnie w auli płockiego Ratusza prezydent Płocka Andrzej Nowakowski spotkał się z wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bohaterowie 27. ... Artykuł Podziękowania, dyplomy i krówki dla wolontariuszy WOŚP [ZDJĘCIA] pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Wielkanocna Zbiórka Żywności już niedługo

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Wielkanocna Zbiórka Żywności w tym roku odbędzie się w dniach 5-6 kwietnia. Akcja organizowana jest przez Bank Żywności w Płocku, na terenie blisko 60 sklepów spożywczych. Do dzielenia się żywnością z potrzebującymi zachęcać będzie 600 wolontariuszy. Pomóc może każdy. Lista sklepów, biorących udział w akcji, pojawi się z początkiem kwietnia na stronie www.bankizywnosci.pl. W ubiegłym ... Artykuł Wielkanocna Zbiórka Żywności już niedługo pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Warsztaty w Gąbinie

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl W Szkole Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Gąbinie odbyły się warsztaty fortepianowe pod kierunkiem prof. Andrzeja Tatarskiego. Prof. Andrzej Tatarski jest znanym pianistą, prowadził klasę fortepianu w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Bierze udział w pracach jury ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych oraz muzyki kameralnej, wykłada na kursach mistrzowskich w ... Artykuł Warsztaty w Gąbinie pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Konsekwentnie osuszamy płockie ulice

  źródło: Urząd Miasta Płocka - 2019-03-20r.
  Konsekwentnie osuszamy płockie ulice Ogłosiliśmy przetarg na wykonanie projektu odwodnienia ul. Spółdzielczej pod wiaduktem drogowym. Jest to pierwszy krok do likwidacji powstającego w tym miejscu po gwałtownych opadach rozlewiska.
 • Samorząd województwa mazowieckiego wspiera in vitro

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Radni województwa mazowieckiego zdecydowali o przekazaniu ponad 6,6 mln zł na program wsparcia in vitro. To dobra informacja dla wielu par z Mazowsza, które starają się o dziecko. Chętni będą mogli liczyć na dofinansowanie w wysokości nawet do 18 tys. zł. Zjawisko niepłodności nasila się od kilkudziesięciu lat i dotyka coraz więcej par. Zdaniem naukowców ... Artykuł Samorząd województwa mazowieckiego wspiera in vitro pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Głosujmy, naprawdę warto! Ostatni tydzień na zdobycie wartościowych nagród

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Chcesz być jedną z trzech osób, którym naleją za darmo do samochodu paliwo za 700 zł? A może bardziej odpowiada ci różnoraki sprzęt gospodarstwa domowego, ewentualnie RTV? A może chcesz zrobić prezent żonie, zabierając ją do salonu piękności? Być może wreszcie jesteś zwolennikiem wiosennego grillowania i wolałbyś bardzo ciężkie upominki od sierpeckiego Kasztelana? Nie ma ... Artykuł Głosujmy, naprawdę warto! Ostatni tydzień na zdobycie wartościowych nagród pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Głosujmy, naprawdę warto!

  źródło: Tygodnik Płocki - 2019-03-20r.
  Więcej informacji na stronie www.tp.com.pl Chcesz być jedną z trzech osób, którym naleją za darmo do samochodu paliwo za 700 zł? A może bardziej odpowiada ci różnoraki sprzęt gospodarstwa domowego, ewentualnie RTV? A może chcesz zrobić prezent żonie, zabierając ją do salonu piękności? Być może wreszcie jesteś zwolennikiem wiosennego grillowania i wolałbyś bardzo ciężkie upominki od sierpeckiego Kasztelana? Nie ma ... Artykuł Głosujmy, naprawdę warto! pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna OstatniaNove  Kino  Przedwiośnie  zaprasza

 • repertuar
 • aktualności
rezerwacja

Kalendarz imprez

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie

SocialBOX PÓŁ ŻARTEM CAŁKIEM SERIO

Region

Rozpoczyna się I Zgromadzenie Plenarne Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych. Gości osobiście wita prof. nadzw. dr n. med. Maciej Słodki- Rektor Uczelni Gospodarza.
UWAGA! Stanisław Michalkiewicz oraz poseł Stanisław Żółtek w Krakowie w najbliższą niedzielę o godz. 20:00. Zapraszamy serdecznie na spotkanie pt. "PolExit - szansa, czy zagrożenie".
Astronomiczna wiosna w 2019 roku rozpoczyna się 20 marca, dokładnie o godzinie 22:58. Wiosna będzie trwała do momentu przesilenia letniego - do 21 czerwca. Z każdą kolejną dobą wiosny astronomicznej dzień jest dłuższy, a noc krótsza.
21 marca 2019 roku Międzynarodowy Dzień Lasów ...
Policja Płock 36 minut(y) temu
Wiosną dochodzi do wielu pożarów, a to dlatego, że – niestety – wiele osób nadal jest przekonanych o rzekomym użyźnieniu gleby po wypaleniu traw. Nie wiadomo, czy taki był również powód pożaru, do którego doszło minionej doby w Parzeniu, faktem jest...
Jest szansa, że na Spółdzielczej pod wiaduktem po ulewach przestanie się wreszcie tworzyć wielkie rozlewisko https://t.co/2aQjfWSDYy
Audioriver Festival 2 godzin(y) temu
Monolink to wokalista, pisarz tekstów i jednocześnie producent muzyki elektronicznej. Choć dla niektórych może to zabrzmieć zaskakująco, okazało się, żę połączenie gitary, wokalu i elektroniki daje niespodziewany efekt – szczególnie podczas występów na żywo. Mogliśmy się o tym przekonać w zeszłym...
Audioriver Festival 2 godzin(y) temu
Monolink to wokalista, pisarz tekstów i jednocześnie producent muzyki elektronicznej. Choć dla niektórych może to zabrzmieć zaskakująco, okazało się, żę połączenie brzmienia gitary, wokalu i elektroniki daje niespodziewany efekt – szczególnie podczas występów na żywo. Mogliśmy się o tym przekonać w...
Akademia Ruchu Płock 2 godzin(y) temu
Wiosna zbliża się coraz większymi krokami. Nie wierzysz❓ Spójrz za okno❗️ Wiosna to jednak nie tylko słońce i piękna pogoda. To też ostatni dzwonek w walce o sylwetkę. A w tej kwestii chyba możemy pomóc. Ale więcej szczegółów wkrótce... 💪😎👍😍👀☀️ #wiosna #ladnapogoda...
Wprowadzając głosowanie przez internet odbetonujemy polską scenę polityczną - kandydaci nie będę mieli przypisanych numerów. W ten sposób zlikwidujemy patologię jedynek partyjnych. Głosując podczas wyborów stawiasz znak X przy pierwszym kandydacie z listy? Jeżeli tak, to powinieneś to obejrzeć.
Kochani przypominamy o możliwości wsparcia naszych działań przekazując 1% podatku lub wpłacając darowiznę na nasze konto: 04 1240 3174 1111 0010 6821 5641 DZIĘKUJEMY
Kino za Rogiem Płock 2 godzin(y) temu
II Płockie Żeglarskie Spotkania Filmowe zapraszają na MORZE ZA ROGIEM - pokazy filmowe dla młodego widza. Dla najmłodszych mamy barwną i pełną przygód animację DUDI, CAŁA NAPRZÓD, a dla nieco starszych kultowy filmów dla młodzieży PIPI WŚRÓD PIRATÓW. Na pierwszy -...
Pierwszy dzień wiosny🌺 będziemy świętować z Tyskie 14-dniowe. Z tej okazji nasze świeże piwo w cenie 6 zł za 0,5 L 🍺🍻 Z kim się napijesz?
W przerwie reprezentacyjnej Wisła Płock zagra zamknięty sparing z Polonią Warszawa https://t.co/9SJvgHnnbP

Sport

Łączy Nas Piłka 3 minut(y) temu
Za 2⃣4⃣ godziny usłyszymy pierwszy gwizdek w eliminacjach mistrzostw Europy! 😍 Jaki wynik przewidujecie? 🤔
Sa Pinto otwiera lodówkę, a tam... 😂
Onet Sport 8 minut(y) temu
To prawda! :D
Przegląd Sportowy 8 minut(y) temu
Według selekcjonera mamy dużo jakości!
Debiutant @wichniarek18 i talizman @SebastianMila11 😜 #AUTPOL https://t.co/PxgzqKN3ON
LOTTO Ekstraklasa 13 minut(y) temu
#OnThisDay - 7️⃣0️⃣ lat temu Lechia Gdańsk zagrała po raz pierwszy w Ekstraklasie! 🔙Na szczęście dla swoich kibiców, dziś radzi sobie znacznie lepiej, niż w dniu debiutu 😉
Sportpl 13 minut(y) temu
Brawo!!! 🔥🔥🔥
SportoweFakty 13 minut(y) temu
Chciał pomóc a zawstydził jedną z osób 😂🤣😂🤪
GOL24.pl 18 minut(y) temu
Gramy bez Kuby i Piątka :o Jak oceniacie skład?
SportoweMemy.pl 23 minut(y) temu
Aż 3 kluby stoczą o niego wojnę!
GOL24.pl 27 minut(y) temu
Lechia musi zapłacić.
Ciekawy skład na Austrię ogłosił @wlodar85: Grosik na prawej, Zieliński na lewej, Milik-Lewandowski w ataku. Seems… https://t.co/GvmdJwhYcA
Judo Eljot Płock 38 minut(y) temu
Wyjazd na zawody godzina 7.00 z siedziby klubu. Chętni na wyjazd zapisują się u trenerów prowadzących.
@PDumanowski @pietrzyk_pawel I sobie przetestował, jak się gra przeciwko Stefanowi Lainterowi :)
Przegląd Sportowy 44 minut(y) temu
🚨🚨🚨 TAK JEST! 🚨🚨🚨

Kraj

Telewizja Republika 3 minut(y) temu
Dorota Kania laureatką prestiżowej nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich
TVN24 3 minut(y) temu
"Pojawiające się opinie, że Jan Paweł II był opieszały w kierowaniu odpowiedzią Kościoła na wykorzystywanie seksualne małoletnich przez niektórych duchownych, są krzywdzące i przeczą im historyczne fakty".
Telewizja Republika 4 minut(y) temu
Szwed: wzmacniamy polskie rodziny!
Telewizja Republika 12 minut(y) temu
Robert Kranjec kończy karierę
Telewizja Republika 22 minut(y) temu
To już nie przelewki! Stary komuch Kwaśniewski grozi kościołowi odwetem jak KE wygra wybory! Więc wszystko jasne...
Tygodnik WPROST 24 minut(y) temu
Michał Lisiecki bezprawnie przetrzymywany w areszcie. Mec.Dmowski: Prokurator celowo zataił informacje https://t.co/xCZGKsV27m
Agnieszka Gozdyra 27 minut(y) temu
RT @tvpolsat_info: Trwa #PolitykaNaOstro. Do #PolsatNews zaprasza @AGozdyra. https://t.co/8MdXNqlZMM
TVN24 28 minut(y) temu
Czym jest niebieski pająk z kosmosu?
Radio WNET 37 minut(y) temu
– Do dziś mówię to jasno i wyraźnie – nie jestem oskarżony o mobbing ani w Państwowej Inspekcji Pracy, ani w prokuraturze. Jedynym podmiotem, który mnie oskarża, jest Onet – mówi ks. Jacek Stryczek.
Tygodnik WPROST 41 minut(y) temu
EPL zdecydowało o zawieszeniu Fideszu. Co na to Viktor Orban? https://t.co/VC5dnzo5Sx
Radio ZET 42 minut(y) temu
Siatkarze PGE Skry Bełchatów awansowali do półfinału Ligi Mistrzów, eliminując na wyjeździe Zenit Sankt Petersburg
Tygodnik WPROST 44 minut(y) temu
Polski medalista olimpijski miał poważny wypadek. „Nie jest w stanie sam wstać” https://t.co/LnUSwHK6AM
PAP 45 minut(y) temu
Siatkarze PGE Skry Bełchatów awansowali do półfinału Ligi Mistrzów, eliminując na wyjeździe Zenit Sankt Petersburg. https://t.co/YIVCSUhmQx
Telewizja Republika 48 minut(y) temu
Pościg za pijanym kierowcą! W aucie miał jeszcze siedmiu pasażerów. Jeden był w bagażniku! [WIDEO]
Agnieszka Gozdyra 51 minut(y) temu
Zaraz zaczynamy, zapraszam @PolsatNewsPL https://t.co/mVhQVwvakK

Rozrywka

Humor 8 minut(y) temu
Mówi pan po holendersku?
KWEJK 17 minut(y) temu
Ale o co chodzi 🤔
Humor 48 minut(y) temu
Oto najpopularniejsza pozycja wśród 20-latków!
Śmieszne & Życiowe 48 minut(y) temu
Tylko nie mówcie nikomu... :) :)
KWEJK 55 minut(y) temu
Ostro xD
Krwawienie międzymiesiączkowe - czy powinno cię niepokoić?
Cytaty godzinę temu
Kim jest potencjalny porywacz? Spójrz na grafikę i znajdź odpowiedź!
Humor godzinę temu
Kiedy masz...
Śmieszne & Życiowe 2 godzin(y) temu
Policjanci kontrolujący wagony otworzyli nieoznakowane torby i dosłownie zrobiło im się słabo
KWEJK 2 godzin(y) temu
Oby od dziś już naprawdę była wiosna 😁