• Taka „płocka opowieść wigilijna”

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-01-19r.
  Od świąt Bożego Narodzenia minęło już trochę czasu, ale dla pani Zofii wcale się jeszcze nie skończyły. Będzie je pamiętać długie miesiące, bo zamiast cieszyć się obecnością siostry i brata przy wigilijnym stole, spędziła czas na poszukiwaniach nieuczciwego taksówkarza. Na tegoroczne święta zapowiedzieli się u pani Zofii jej brat, który mieszka w Krakowie, i siostra, ... Artykuł Taka „płocka opowieść wigilijna” pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Komornik postąpił zgodnie z prawem

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-01-19r.
  Naszą redakcję odwiedziła zapłakana pani Anna. – Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Mam niewielkie dochody, które kilkakrotnie musiałam uzupełniać biorąc krótkoterminowe pożyczki w parabankach. Jak można się spodziewać, nie zawsze mogłam je na czas spłacać, a w efekcie na moje konto wchodził komornik – zaczęła swoją opowieść. Jak się szybko okazało, nie w tym ... Artykuł Komornik postąpił zgodnie z prawem pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Kapelusz przed pocztą zdejm…

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-01-19r.
  – Od 1830 roku wszystkich pocztylionów obowiązywała nauka gry na trąbce. Kiedy dyliżans pocztowy wjeżdżał do Płocka, to już przed Rogatkami Warszawskimi pocztylion musiał dać odpowiedni sygnał. Słyszał go poczmistrz na Kościuszki i wiedział, ile koni do zmiany ma przygotować. Chodziło o to, żeby czas zmiany był jak najkrótszy. Każdy pojazd musiał ustępować pierwszeństwa pojazdowi ... Artykuł Kapelusz przed pocztą zdejm... pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Zimowe wędkowanie (1)

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-01-19r.
  Dwu-, trzytygodniowy okres tzw. pierwszego lodu to świetny okres połowu wszystkich żerujących w tym czasie ryb, zarówno spokojnego żeru, jak i drapieżnych. Warto wobec tego wybrać się na pobliskie, dobrze nam znane z wędkarskich wypraw w ciepłych porach roku łowisko i zakosztować wędkarskich emocji w surowej zimowej scenerii. Pierwszy lód nie pojawia się jednocześnie na ... Artykuł Zimowe wędkowanie (1) pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Maria Wittek spod Gostynina

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-01-19r.
  Mało kto z mieszkańców Płocka wie, że w maleńkiej wiosce oddalonej około czterdzieści kilometrów na południowy zachód od naszego miasta przyszła na świat jedna z najdzielniejszych polskich kobiet. Przez kilkadziesiąt powojennych lat nie kultywowano pamięci o niej. Dopiero w sierpniu 1999 r. mieszkańcy wsi ufundowali swojej najsłynniejszej rodaczce tablicę pamiątkową. Jej postać zasługuje na przypomnienie, ... Artykuł Maria Wittek spod Gostynina pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Wyczekiwani przez Babcie

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-01-19r.
  21 stycznia 1965 roku występowała gościnnie w Poznaniu wybitna przedwojenna aktorka Mieczysława Ćwiklińska. Grała wówczas rolę babci w sztuce hiszpańskiego dramatopisarza Alejandro Casony „Drzewa umierają stojąc”. Wtedy tę wspaniałą aktorkę, która 1 stycznia skończyła 85 lat, uhonorowano nie tylko owacjami na stojąco, ale również tortem z napisem „Dla Babci”. Taki to słodki początek w Polsce ... Artykuł Wyczekiwani przez Babcie pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Vrdoljak opuszcza Wisłę

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-01-19r.
  Chorwat Ivica Vrdoljak nie zagrał w Wiśle Płock ani jednego spotkania, ani minuty, choć jest jej zawodnikiem od połowy września 2016 roku. – Sytuacja Chorwata jest taka, że dalej jest kontuzjowany. Rozmawialiśmy i powiedziałem mu, że nie ma możliwości, by był brany pod uwagę w rundzie wiosennej – powiedział trener drużyny Marcin Kaczmarek. Przed tygodniem ... Artykuł Vrdoljak opuszcza Wisłę pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Przed nimi dwa sparingi

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-01-19r.
  Piłkarze ręczni po powrocie z urlopów przygotowują się w Płocku do drugiej części sezonu. W przyszłym tygodniu rozegrają dwa spotkania kontrolne: z MMTS Kwidzyn i Wybrzeżem Gdańsk. Zawodnicy ORLEN Wisły, którzy nie wyjechali na zgrupowania reprezentacji, zaczęli treningi 9 stycznia. W tym tygodniu będą kontynuować pracę nad siłą i wytrzymałością. – Czekamy na powroty zawodników ... Artykuł Przed nimi dwa sparingi pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • W Płocku każdy mistrz jest wybitny

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-01-19r.
  Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski przyznał stypendia sportowe najlepszym 37 płocczanom, którzy będą otrzymywać pieniądze przez cały 2017 rok. Wsparcie otrzyma: 11 wioślarzy, 6 zawodników sportów walki, 6 piłkarzy ręcznych, 4 pływaków, 4 badmintonistów, 3 lekkoatletów, piłkarz nożny, motoparalotniarz i tenisista ziemny. Wsparcie finansowe otrzymali najbardziej utalentowani członkowie płockich klubów za wybitne wyniki sportowe osiągnięte w ... Artykuł W Płocku każdy mistrz jest wybitny pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Co dalej z oświatą?

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-01-19r.
  Może z małym niepokojem, ale też z wielką nadzieją przyjmuję fakt podpisania przez Prezydenta ustaw wprowadzających reformę edukacji. Wbrew temu, co twierdzą obrońcy aktualnego stanu rzeczy, w szkolnictwie nie jest dobrze i od dawna nie było. Zdaję sobie jednak sprawę, i wielokrotnie o tym tutaj pisałem, że złej sytuacji nie uzdrowi tylko reorganizacja strukturalna. To ... Artykuł Co dalej z oświatą? pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.

Plan miasta

wyszukaj:


Panorama firm

Panorama Firm LogoKalendarz imprez

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie

SocialBOX PÓŁ ŻARTEM CAŁKIEM SERIO

Region

Sublimacja suchego lodu + płyn do baniek
Lao Che 10 godzin(y) temu
Już za tydzień widzimy się w Zabrzu :-) Nowy set przygotowany, zespół zwarty i gotowy do działania. https://www.facebook.com/events/328049730915559/
W drodze na ingurgacje maly przystanek. #InaugurationDay2017 https://t.co/LjR65UJIGq
Policja Płock 11 godzin(y) temu
#Bezpieczeństwo #wojewodamazowiecki Jeszcze do 10 lutego będzie trwał nabór wniosków do projektów przewidzianych do dofinansowania w 2017 roku w ramach ,,Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017” w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w...
Galeria Wisła 13 godzin(y) temu
Nie wiesz, co powiedzieć... Nie wiesz, jak opisać swoją miłość do ukochanej... :/ 💜 Biżuteria YES zrobi to za Ciebie: www.galeria-wisla.pl/aktualnosci/yes-komplety-w-walentynkowej-cenie
Galeria Atrium Mosty 13 godzin(y) temu
Jarmark Sztuki i Rękodzieła odwiedził nas ponownie :) Do niedzieli zapraszamy po unikatowe produkty handmade i regionalne smakołyki. Na zachętę – mała dawka tego, co możecie u nas znaleźć ;)
Jutro zapraszamy na danie dnia: Biały barszcz Medalion w płatkach kukurydzianych Surówka z kapusty pekińskiej Ziemniaki Cena 10 zł. Smacznego !!!
Policja Płock 14 godzin(y) temu
#Bezpieczeństwo #Drobin Śliska nawierzchnia, chwila nieuwagi i stało się. Doszło do dachowania pojazdu w miejscowości Kosino, w gminie Radzanowo. W piątek, 20 stycznia, około godz 10.25 na łuku drogi auto wypadło z drogi na pole i dachowało. Nikomu nic się nie...
Galeria Atrium Mosty 15 godzin(y) temu
Zobacz najciekawsze oferty i promocje tygodnia w Atrium Mosty!
Galeria Wisła 15 godzin(y) temu
I to jest myśl! 💡 Mydlarnia u Franciszka - kosmetyki naturalne uszczęśliwi: ❄ babcię i dziadka dzięki genialnym produktom, ❄ Ciebie - rabatem na pachnące prezenty. To kiedy odwiedzisz nasz salon? www.galeria-wisla.pl/aktualnosci/mydlarnia-u-franciszka-dla-babci-i-dziadka
Multitv Mazowsze 15 godzin(y) temu
Porcja informacji z miasta.
Płock Rabatem 15 godzin(y) temu
Uważajcie w ten weekend na drodze ❗🚗 ❗🚗❗🚗❗ W razie jakichś przykrych niespodzianek dzwońcie do FHU Pan Samochodzik s.c. Płock, która ma nową siedzibę na Granicznej 68. 👉 http://www.plock.rabatem.pl/kategoria-Motoryzacja
Reggaeland Płock 17 godzin(y) temu
Reggaeland Płock Fotografia Sebastian Adamkiewicz

Sport

GOL24.pl 31 minut(y) temu
Było ich sporo... 😜💡 #wymieńpiłkarza
SportoweFakty 2 godzin(y) temu
Mówi jak jest ;) via: SportoweFakty.pl
SportoweFakty 2 godzin(y) temu
Długo będzie za nim chodzić ta wypowiedź :D
RT @jaybushman: remember: while they celebrate, keep working https://t.co/JgBjEX1ESs
RT @emergenzavvf: #HotelRigopiano il momento commovente del salvataggio dei tre bambini #USAR #vigilidelfuoco https://t.co/FmmykZMUTh
SportoweFakty 6 godzin(y) temu
WOW! :O
Onet Sport 7 godzin(y) temu
Wszystko wskazuje na to, że doniesienia się potwierdzą
Wszystko wskazuje na to, że doniesienia się potwierdzą
RT @RealTlkFootball: Monchi: ‘This business isn’t about selling players, it’s getting results.’ #Sevilla https://t.co/aXmX8BlBqS
GOL24.pl 7 godzin(y) temu
W ostatniej minucie skarcił go... były piłkarz :o
RT @lewy_official: Always play till the end!⚽️⚽️ @bundesliga_de @FCBayern
Tomasz Ćwiąkała 7 godzin(y) temu
@K_Stanowski to już inna sprawa.
RT @WeAre_TheShed: Great, detailed article on Carl O'Brien. A lifelong blue who was murdered. There'll be an applause for him on 55th minut…
@cwiakala może odróżnia go to, że umie grać też przodem :)
Tomasz Ćwiąkała 8 godzin(y) temu
@K_Stanowski bo uważam, że w tej sytuacji prawie każdy napastnik zgrywałby do wbiegającego kolegi.

Kraj

Dzień dobry :)
TVN24 8 minut(y) temu
Za gest podziękował mu Joachim Brudziński (PiS), który ma tam biuro poselskie.
TVN24 41 minut(y) temu
Z okazji inauguracji Trumpa firma złotnicza z miasta Złatoust wybiła limitowaną serię złotych i srebrnych monet z jego wizerunkiem.
Radio ZET godzinę temu
#Włochy: 7 osób zginęło w wypadku węgierskiego busa przewożącego dzieci. Jest wielu rannych. Pojazd rozbił się na autostradzie koło Werony.
Federalny Straż Parkowa USA z zakazem tweetowania po porównaniu tłumów Trumpa i Obamy https://t.co/DXyvKztVYh
Trump wydał rozporządzenie pozwalające agencjom rządowym odwoływać części Obamacare https://t.co/J2KsjXi9Im
TVN24 godzinę temu
"Stany Zjednoczone odgrywały wiodącą rolę w NATO".
TVN24 2 godzin(y) temu
Sojusz nie jest przestarzały - podkreślił Kissinger.
TVN24 2 godzin(y) temu
Trump miał wyglądać jak "swój chłop".
TVN24 4 godzin(y) temu
Latem wyrzucane do wody teraz wróciły na plażę.
Radio ZET 5 godzin(y) temu
#USA: Emerytowani generałowie John #Kelly i James #Mattis zaprzysiężeni na stanowiskach sekretarzy obrony i bezpieczeństwa narodowego
Radio ZET 5 godzin(y) temu
#USA: Donald #Trump podpisał dekret mający na celu "złagodzenie obciążeń" nakładanych przez ustawę #Obamacare

Rozrywka

Śmieszne & Życiowe 21 minut(y) temu
Wszystkiego Najlepszego Naszym Kochanym Babciom ❤💚💜💙
Demotywatory godzinę temu
Dawno nie podjąłem tak dobrej decyzji:
Demotywatory 2 godzin(y) temu
Ku*wa, żona mnie zabije...
Demotywatory 3 godzin(y) temu
W życiu nie widziałem tak realistycznej rzeźby! Mistrzostwo!
Demotywatory 4 godzin(y) temu
Z taką Krugerką miałbym najlepsze erotyczne koszmary:
Demotywatory 5 godzin(y) temu
Tego było już za wiele! Musiałem dać jej nauczkę:
KWEJK 6 godzin(y) temu
Mózgu przestań :_:
Demotywatory 6 godzin(y) temu
Serio?! Ja za takie coś nawet 10 zł bym nie zapłacił :-O
KWEJK 7 godzin(y) temu
Mega wymowne porównanie :o
Demotywatory 7 godzin(y) temu
Śmiech tych czworaczków jest rozbrajający
Humor 7 godzin(y) temu
Więcej na http://mh24.pl/
KWEJK 8 godzin(y) temu
Taka prawda :v