• Pierwsze jesiennie sandacze

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Pierwsze jesienne połowy sandaczy na spinning zaczynam w październiku. Najchętniej łowię je w Wiśle i Odrze, gdzie drapieżniki te występują dość licznie. Parokilogramowy sandacz wyholowany na żwawo merdającego ogonkiem rippera sprawia mi zawsze dużą frajdę. Dodatkowych emocji dostarcza pora łowienia, szansa spotkania z okazem o rześkim poranku lub o szarówce, a nawet w nocy. Technika ... Artykuł Pierwsze jesiennie sandacze pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Orkiestra dla najmłodszych melomanów

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Płocka Orkiestra Symfoniczna koncertem „Szła dzieweczka do laseczka” ponownie rozpoczęła cykl spotkań artystyczno-edukacyjnych dla dzieci poniżej 3 roku życia i ich rodziców pn. ,,Wędrówki po pięciolinii”. Koncerty mają na celu zapoznanie dzieci z muzyką, z instrumentami, ich nazwami oraz sposobem grania. W najnowszym cyklu dzieci spotkają się z rodzinami muzyków, posłuchają piosenek babć i dziadków ... Artykuł Orkiestra dla najmłodszych melomanów pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Zgubne ponęty trucizny alkoholowej

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Niegdyś alkohol sprzedawano w karczmach i szynkach, produkowano w prywatnych gorzelniach i browarach. Czasami służył jako zapłata za wykonaną pracę. Nikt nie mówił o chorobie alkoholowej ani uzależnieniu. Nie było klubów AA ani miejskich komisji rozwiązywania problemów alkoholowych. Ale pijaństwo istniało i starano się z nim walczyć. Jak dawniej próbowano przeciwdziałać alkoholizmowi to temat pracy ... Artykuł Zgubne ponęty trucizny alkoholowej pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Setne urodziny mieszkanki Sannik

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Irena Gruszczyńska z Sannik świętowała swoje setne urodziny. Jubilatka pytana o receptę na długowieczność stwierdziła, że trzeba mieć pogodne usposobienie i dobry humor. Irena Gruszczyńska, z domu Błaszkiewicz, urodziła się w 1917 r. w Łowiczu. Gdy miała 6 lat, jej rodzina przeprowadziła się do Sannik. Tutaj też rozpoczęła naukę w szkole podstawowej i spędziła całe ... Artykuł Setne urodziny mieszkanki Sannik pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Lekcja jak studencki wykład

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Uczniowie sierpeckiego Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego do udziału w studenckich wykładach mają jeszcze trochę czasu, ale już mieli okazję dowiedzieć się, jak wygląda studiowanie. Na pierwszy ogień poszła matematyka i zbiory liczb rzeczywistych. A wszystko w studenckiej formule wykładu w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku. Zajęcia z matematyki i języka polskiego odbywały się ... Artykuł Lekcja jak studencki wykład pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Kierowca ciężko ranny

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  zło w niedzielę, 8 października około godziny 20.30 na drodze wojewódzkiej nr 560 w Lelicach. Ciężko ranny został kierowca volkswagena golfa. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku nieoświetlonej drogi poza obszarem zabudowanym kierujący volkswagenem golfem jadąc w stronę Sierpca ... Artykuł Kierowca ciężko ranny pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Miasto o wielu twarzach

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Do końca października oglądać można w Miejskim Centrum Kultury pokłosie pleneru malarskiego „Gostynin 2917”, który odbył się latem w mieście. Swoje obrazy zaprezentowali artyści z Sierpca, Warszawy, Łącka, Płocka, Grudziądza, Uniejowa i Gostynina. Obrazy artystów z całej Polski po raz pierwszy zaprezentowano podczas wernisażu w Galerii im. Pawła Tencera w Miejskim Centrum Kultury. Różnorodność prac ... Artykuł Miasto o wielu twarzach pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Szukała śladów babci

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Urząd Stanu Cywilnego, Urząd Miasta Gostynina i Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie znalazły się na sentymentalnym szlaku Teresy Levitt z Londynu. Jej babcia, Klementyna Aleksandra Czaka, w roku szkolnym 1918/1919 była przełożoną w gimnazjum żeńskim im. Teresy Żmichowskiej. Teresa Levitt przyjechała do Gostynina, aby dotrzeć do dokumentów o swojej babci – Klementynie Aleksandrze, ... Artykuł Szukała śladów babci pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Kto był kierowcą, a kto pasażerem

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  Na wstępie trzeba zaznaczyć, że sprawa nie ma pozytywnego bohatera. Jeśli w południe dwóch pijanych mężczyzn wsiada do samochodu, by przejechać choćby kilkanaście kilometrów, to nie ma dla nich żadnych okoliczności łagodzących. Jeśli jednak mają ponieść konsekwencje, to obaj, nie jeden, którego rola w tym zdarzeniu wzbudza wiele wątpliwości. Bo z materiału dowodowego nie można ... Artykuł Kto był kierowcą, a kto pasażerem pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.
 • Od Tietę do Wisły

  źródło: Tygodnik Płocki - 2017-10-18r.
  – Nigdy nie przypuszczaliśmy, że będziemy w Polsce i że to taki ładny, ciekawy kraj. Ten wyjazd z naszymi dziećmi był wspaniałą okazją do odwiedzenia Europy. W Płocku spotkaliśmy bardzo miłych, przyjaznych ludzi. Mamy nadzieję jeszcze wrócić do Polski podczas wakacji – powiedział Joao Lauro Camargo, który z żoną Rachel i córką Sofią gościł w ... Artykuł Od Tietę do Wisły pochodzi z serwisu Gazeta Tygodnik Płocki - www.tp.com.pl.

Plan miasta

wyszukaj:


Panorama firm

Panorama Firm LogoKalendarz imprez

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie

SocialBOX PÓŁ ŻARTEM CAŁKIEM SERIO

Region

W Łącku mogli przestać płacić za cokolwiek. Tylko za małżeństwo pozostało płatne [FOTO, WIDEO] https://t.co/zTYYtcKWEv
Ubu Król "wkroczył" do POKiS-u na Festiwal Themersonów. Świetny koncert [FOTO] https://t.co/XzTJgMti8t
Koncertowego weekendu w POKiSie ciąg dalszy. W sobotę (21.10) na scenie pojawił się Bajzel & Pogodno :)
Przasnysz wspomina Kard. Aleksandra Kakowskiego, posłańca niepodległości Polski. https://t.co/W7f4oSDFnw
ZST Płock 6 godzin(y) temu
Dla wszystkich uczniów, którzy się jeszcze wahają czy się zapisać. Obejrzyjcie sobie ten krótki materiał https://www.youtube.com/watch?v=w39nXryBHQM
Tumska Dycha 7 godzin(y) temu
Zapoznajcie się z trasą 6 edycji Tumskiej Dychy
photo Tomasz Załęski Fotografia model George - Model MUA Agnieszka Mularczyk makeup stylist Alicja Reczek & Jaroslaw Skrzypczyk art director White Alice summer 2017 www.warsztatyfoto.eu

Sport

RT @PortiaCrowe: This is a great idea (spotted in a women's toilet in a London pub) https://t.co/94IhZGx0Y1
Startujemy za chwilę w Polsacie Sport. Polska Noc w Newark 👊🇵🇱 https://t.co/3WVLfEpgI6
SportoweFakty godzinę temu
Znów blisko walki o pas UFC!
RT @Mikel_Jollett: Lincoln was shot. Garfield was shot. McKinley was shot. Teddy Roosevelt was shot. (AND finished his speech). JFK was sho…
Slightly disappointed. Hoped that @BBCMOTD tonight would actually end to the tune of “Ride of the Valkyries”, @GaryLineker...
Onet Sport 2 godzin(y) temu
Dobrze zarobili ;)💰
Ktoś pociął twarz biegaczce. Wczoraj nożownik atakował ludzi (i zabił). Tylko brak wiadomych okrzyków uratował nas od narodowego pierdolca.
Cisza w eterze do 3:15 potem " łączy nad boks"👊🏻👊🏻
Weszlo.com 3 godzin(y) temu
Bardzo nam z tego powodu przykro, ale zaczniemy od Gonzaleza Fuertesa – rozjemcy spotkania pomiędzy Barceloną i Malagą. W idealnym świecie, opisując konkretny mecz, skupilibyśmy się tylko na wydarzeniach stricte boiskowych. Idealnym światem nie jest jednak Hiszpania, gdzie doszło do kolejnej...
GOL24.pl 3 godzin(y) temu
Rozgoryczeni kibice usiłowali wtargnąć do szatni Portowców❗
@K_Stanowski @h_demboveac zabawne jest to ,że bedąc postacią anonimową kieruje pytania i ma pretensje za brak odpowiedzi,urocze👍🏻😂
SportoweMemy.pl 3 godzin(y) temu
Czyżby kariera Milika w Neapolu dobiegała końca? ⚽
RT @Eurohoopsnet: "Not sure if ABA League or NBA" https://t.co/4UD1q16CX6
Sportpl 3 godzin(y) temu
🔥🔥🔥

Kraj

Michał Majewski 3 minut(y) temu
Szpila daje radę w studio. „Kur...”, „Bujaj się”, teraz płacze ze śmiechu.
TVN24 23 minut(y) temu
Policjanci zginęli podczas zasadzki na Pustyni Libijskiej.
TVN24 2 godzin(y) temu
Andrej Babisz ma powody do radości.
Agnieszka Gozdyra 2 godzin(y) temu
Cytuję rezydentom w #Skandaliści @PolsatNewsPL posła Piętę: "Jak uczciwie głodują, to schudną" - jeden z młodych lekarzy: "Schudłem 6 kg".
Radio ZET 2 godzin(y) temu
Lewis Hamilton wygrał kwalifikacje przed wyścigiem o Grand Prix USA w Austin. Drugi był Sebastian Vettel, a trzeci - Valtteri Bottas.
Agnieszka Gozdyra 3 godzin(y) temu
I gdzie ona szła za nimi z tej modnej kawiarni? Do najbliższego protestu lekarzy? Aha. https://t.co/wQ3aSF1XTW
Niebieskie tsunami zalewa Czechy. Centroprawicowe ANO wygrywa wybory https://t.co/eZmAfeefC8
Szef rządu Katalonii: to najgorszy atak przeciwko nam od czasów wojskowej dyktatury generała Franco https://t.co/5EEuIPLAu2
Michał Majewski 4 godzin(y) temu
Będzie pociecha z tego Oskara Piechoty w mma i gratki dla dusiciela @JanBlachowicz za powrót na odpowiednie tory.
Michał Majewski 4 godzin(y) temu
To jest jakiś kabaret, eksperyment społeczny, ukryta kamera? https://t.co/uJVoy8wRbh
Radio ZET 4 godzin(y) temu
Kilkudziesięcioosobowa grupa chciała się dostać do szatni piłkarzy Pogoni Szczecin po meczu z Termaliką. Ochrona użyła gazu łzawiącego.
Michał Majewski 4 godzin(y) temu
Ależ porażka Cerrone. Kowboj oddał pojedynek praktycznie bez walki. #ufc
TVN24 4 godzin(y) temu
Sprawczyni twierdziła, że wcześniej zmarła jej miesięczna córka.
Agnieszka Gozdyra 4 godzin(y) temu
"Lekarze głodują, a rząd wydaje pieniądze na pomniki głupoty" - #KubaSienkiewicz w #Skandaliści @PolsatNewsPL https://t.co/WGjjgEl4G6

Rozrywka

Demotywatory 53 minut(y) temu
Cudowne święto:
Demotywatory 2 godzin(y) temu
Niektóre są naprawdę słodkie 😊
KWEJK 2 godzin(y) temu
Bardzo pomocne :D
Demotywatory 3 godzin(y) temu
Co jej się stało?! :-O
Więcej obrazków znajdziesz na www.pantofelek.pl :)
Prosty i szybki sposób na zmiękczenie masła. Bez mikrofalówki!
Dowcipy 4 godzin(y) temu
- Jechał pan z prędkością 130 km/h. Nie przyszło panu do głowy, że może się pan zderzyć z innym samochodem?! - Taa... Na chodniku?!
Śmieszne obrazki 4 godzin(y) temu
👍
Cytaty 4 godzin(y) temu
Pokonuj złych ludzi swym opanowaniem. Nie daj się im wyprowadzić ...
KWEJK 4 godzin(y) temu
Najwyższy poziom friendzone :D
Humor 4 godzin(y) temu
Przyjeżdża Zorro na koniu do panienki i...
Demotywatory 4 godzin(y) temu
Hugh Hefner pewnie się w grobie przewraca:
Memy.pl 5 godzin(y) temu
Trudna sprawa :D
Dowcipy 5 godzin(y) temu
Stoi sęp i orzeł na krawędzi klifu...